Új hozzászólás Aktív témák

  • Nielsen

    csendes tag

    válasz Yodamest #8872 üzenetére

    Ha 100-as az összhang, az már nagyjából jó. Azt kell figyelni a csapatban lévő játékosok kártyáján ha lapozgatsz, hogy az összhang minden játékosnál 10-es legyen, mert akkor a tökéletes(mellékeltem egy képet, hogy lásd mit kell nézni). Az se gáz ha 8-as vagy 9-es, de olyankor nem mindig jön ki minden játékosból a maximum. Pl. ha van egy "vadász" összhanggal rendelkező játékosod, akkor 10-es esetén 3-al magasabb a gyorsasága és a lövése is. Viszont ha 8-as vagy 9-es akkor néha csak 2-őt dob rá. Hármas vagy négyes esetén meg semmit! Ha sárga a vonalad, akkor nálad olyan 8-as lehet. Viszont ha szerződtetsz egy csapathoz illő edzőt, akkor valószínűleg tökéletes lesz. De mindig olyan edzőt nézz amelyik liga játékosaiból áll a csapatod vagy a játékosokkal azonos nemzetiségűt. És nem mellékesen azért is jó ha van edződ, mert emiatt 10 meccs után magától is tovább javul az összhangja a játékosoknak. Mármint azoknak akik pályára is léptek! Onnan fogod tudni ha megvolt a 10 meccs, hogy a játékos kártyáján zöldre vált a pajzs melletti fej, ami addig fehér volt(ehhez is mellékeltem egy képet). Remélem tudtam segíteni! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Alkoholista az, aki ugyanannyit iszik mint mi, csak nem szeretjük!"

Új hozzászólás Aktív témák