Új hozzászólás Aktív témák

  • SAMYka

    aktív tag

    Ha ez esetleg segít valakinek akkor én is leírok egy pár sort. Elsődleges dolog az életemben: ''lesz@rom'' című jelmondat, ''az élet megy tovább'' kiegészítéssel. Ez az esetek kb 50%-ban be is vállik (több éves gyakorlás). Aztán jön ha valami még sem megy ilyen egyszerüen. Elmegyek és jól berugok, ''az élet olyan mint a motor: ha nem megy be kell rúgni'' címszóval. Ha ez sem segít akkor másnap reggel kíkúrálom magam hogy ne öljön meg a fejfájás a másnaposságtól és beülök az autómba vagy felülök a mocimra és góóóó. Elmegyek amíg van annyi benzinem hogy haza is tudjak menni. Lehetőleg keresek egy nyugis helyet ahol nincs senki (pl tópart a semmi közepén) és leülök és csak nézek ki a fejemből és átgondolom az életemet. Ilyenkor általában arra szoktam jutni hogy mi hülye vagyok hogy ilyen dolgokon emésztem maga (ilyenkor általában az első mondat érvényesül). De engem megnyugtat az a dolog hogy egyedül vagyok egy nyugis helyen és nézem a madarakat vagy a vizet pl. Aztán fogom magam és hazatérek. Ilyenkor jön a csattanó mert mikor újból járműre kéne szállnom akkor kiderül hogy porzik a tank és arra a következtetésre jutok de nagy marhaságot csináltam, de mégsem mert kicsit megnyugodtam. Aztán ebből a hatalmas kavalkádból kikászálódva azt veszem észre hogy az egész egy hatalmas körforgás és nincs értelme rajta rágódni.

    Remélem érthető volt és segített.


    Mod: most olvastam GHOsT hsz-ét ezell kapcsolatba jutott eszembe még egy rövíd kiegészítés: Egyszer az történt hogy egy srác járt egy lánnyal. Ez a srác összejött egy másik lánnyal, de úgy gondolta nem lesz ez így jó és eztért a régebivel szakít. Oda ment hozzá és a következőt mondta: ''Egyszer mindennek vége''. Ezzel ő le is tudta a dolgot a csaj meg csak pislogot. Azóta én is ezt vallom : egyszer mindennek vége, vagy előbb vagy utóbb de vége. Ha ezt el tudod fogadni akkor úgy tudod alakítani az életed hogy nem kell elfelejtení semmit...

    [Szerkesztve]

    PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Új hozzászólás Aktív témák