Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi_mod

    aktív tag

    válasz Gézengúz #1 üzenetére

    Hááát tényleg könnyebb lenne, ha leírnád mi is a konkrét probléma, de részemről ha nagy általánosságban vesszük akkor olyan dolgot kell csinálni, amire addig a legkevesebb időt szántad. Legyen az bármi akár szabadisős akár másmilyen tevékenység, lényeg, hogy ne legyen egy megszokott dolog! Így nagy valúszínűséggel tényleg kikapcsol...

    Szerintem a nagytöbségnek már megvan a bejáratott módszere erre, van aki csak nagybúsan ül a szobában, van aki zenét hallgat, vagy mint én is ha valami miatt berágok akkor kimegyek bringázni...
    De ami állítólag a legjobb: elmondani a problémád! Sokan magukbafordulnak, és nemhogy kibeszélnék magukból, inkább azon rágódnak mi lett volna ha...nem bizti, hogy a legjobb megoldás másra zudítani a gondjaid, de ze is egy megoldás...

    Az emberi elmével az a baj, hogy felejteni ''nem tud''. Ezalatt azt értem, hogy szerintem nincs olyan általad említett reset gomb amivel hipp-hopp eltüntethető bármilyen rossz emlék, itt tényleg csak az elszenvedő személyen múlik, hogy hogyan bír tullépni...akármin!
    Elég fura lehet ha azt mondom, hogy ha valamire nem akarsz emlékezni, akkor a tudatalattid ''arra gondol'', hogy arra ne gondoljak! Nemtom érthető-e?!?
    .
    .
    .

Új hozzászólás Aktív témák