Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    Fallout 4 kiegészítő: Season Pass Ez micsoda? :F Gondoltam megint ránézek változott-e az ára a régóta várt játékomnak és akkor dobta ki ez a kereső.Lehet volt már,akkor bocsi,nem olvastam vissza.

    [ Szerkesztve ]

  • Konfigos

    őstag

    válasz #81999360 #451 üzenetére

    Gondolom ők már tudják ezt,e szerint lőttek be az árát is ennek.Érdekes ötlet.Egyelőre én megvárom a megjelenést mielőtt megveszem,mivel nem vagyok nagy játékos csak notim van,és a minimum szinttől elég messze áll.New vegas highon elmegy rajta,és az új heroes 7 is highon(aminél szintén jóval magasabb a minimum mint ez a noti) szóval reménykedek,nagy kár lenne ha ezért kellene másik vasat vennem.Nem vagyok nagy fps imádó,ha már low-med elmegy 1366on akkor nekem bőven jó,csak a történet legyen olyan hogy odaszögezzen! :)

  • Konfigos

    őstag

    válasz Fitzgerald #590 üzenetére

    Ugyanebbe a cipőbe vagyok én is,laposon akarom játszani,i5,8gb ddr3,gf 840m 2gb,ha nem megy el rajta az lesz csak az igazi gond mert akkor már lehet inkább veszek egy xbox one-t,de erősen kétlem hogy egy low/mediumon nem menne el 1366ba.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Fitzgerald #594 üzenetére

    Én nem rendeltem még meg,de majd megtennéd hogy leteszteled hogy megy?Mert ha jól akkor adom is le rá a rendelést én is,csak nem szeretnék befürödni vele,fejlesztésre idén már csak a házimozit terveztem be.One vagy egy asztali pc nem fér bele a keretbe.Köszi!

  • Konfigos

    őstag

    Nos kicsit beszippantott a játék,de én is írok akkor egy kis összefoglalót arról mi a véleményem eddig.

    Laposon játszom vele reccenés mentesen megy,i5 8gb 840m vga,medium/low beállításokkal átlag fps 45,max 65 körül,de nem esett be még 25 alá amikor mértem,teljesen játszható minden körülmények között.Talán néha a füstös részeknél esik le 25 környékére és ott ahol sok az épület de az átlag kb az a 45 is amit a fraps kimért,ennek örültem nagyon mert féltem hogy nem fog elfutni élvezhetően.

    Magáról a játékról: 17-es szinten járok de nem akarok lespoilerezni semmit.Gondolom a fő szál a játékba a gyerekes történet én ezt offoltam teljesen inkább,és minden mást csinálok csak azt nem egyelőre,mert gondolom az vezet a végéhez is.Amit észre vettem az az hogy elég nehéz normálon is,némelyik boss vagy legendás kinek hogy tetszik elég komoly kihívás az elején,de taktikázva megoldhatóak mind.Az építkezés hatalmas dobás a játékba,órákat töltöttem el vele hogy komolyabb erődöket csináljak és semmiből se legyen hiány egy jó időre.Az is tetszik hogy ennyire rámentek a kis szir-szar dolgokra is,és lényegébe a legapróbb dolgot is érdemes gyűjteni,mert még jól jöhet később.Szintlépés elviselhető sebességű én 26 órát tettem bele eddig és annyi idő alatt sikerült idáig jutnom,igaz ennek nagy része az építkezés volt.A pálya sokkal nagyobb mint gondoltam,elég sok időt el fogok tudni majd tölteni a teljes bejárásával,tetszik hogy bizonyos területeket megtudok tisztítani ahova a küldik küldenek,és utána ezeknek már nem lesz ellenség.A barter skillre elég hamar érdemes rámenni,de úgy vettem észre hogy az egyes szint meg a nulla között szinte semmi különbség,hatalmas különbséggel adhatóak és vehetőek dolgok.Jelenleg kb 5ezer kupakot gyűjtöttem csak kupakok felvételéből,elég messze van még egy rendes felszerelés ára,igaz most is vannak olyan fegyverek amikkel vígan el lehet lenni egyelőre.Van erő páncélom is de nem használom,miután hamar lemerült nem foglalkoztam vele,igaz azóta kb 20-30 core-t találtam hozzá,majd ha szükséges lesz előveszem,most is van 75 körül össze védelmem amivel már el lehet lenni.

    Nos kb ennyi részemről egyelőre,határozottan nem bántam meg a vételt(sőt én a szerencsések közé tartozom,nekem asszony vette meg ajándékba :D ) Zárásul pedig: Kis poén

  • Konfigos

    őstag

    Ha már volt a kérdés akkor bocsi,de elakadtam kicsit a Paladin Danse küldikkel.

    Kicsit unom már a mutáns társat akivel megyek épp és gondoltam beszervezem akkor a Paladin Danse-t.De vagy csak nekem bugos a küldi,vagy valamit én tolom el de nem dobja fel..Utána néztem wikin és ezzel a küldivel folytatódna ha minden igaz :Shadow of Steel.Sempra küldi megvolt,sőt végigtoltam már az összes ismételhető küldit is szerintem amit az állomás lehet elérni,mert már voltam olyan helyen is ahol már korábban.Ugye itt annyi lenne a lényeg a rádió hatáskörébe rá kell kapcsolódni,ott elméletileg hallanom kellene valami infót amit megosztok a paladin cimbivel és utána a tetőre leszáll egy vertibird amivel elmegyek valami zeppelin szerűségű testvériség hajóra(elmentem a helyre ahol lenne ez a zászlóshajó de ilyenkor nincs még ott,vagyis én nem láttam) és akkor a küldisorozat végén vagy mikor társam tud lenni,de mivel teljesen süket az AF95 így sehova nem tudok jutni.Próbáltam már több helyszínről is rácsatlakozni,próbáltam már úgy is hogy elküldtem aki velem volt,próbáltam minden egyes órába belehallgatni,de semmi.Ötlet?Lvl 33 vagyok jelenleg,bár kétlem hogy lenne szint ami kell hozzá.Csak arra tudok gondolni hogy van valami spéci időpont amikor megjelenik az a hajó és akkor lehet fogni a jelet,de már jó ideje ezzel szenvedek és semmi.

Új hozzászólás Aktív témák