Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vince

    őstag

    Félve teszem fel a kérdést, mert nagyon alap dolognak tűnik, de hiába gugliztam többféle kifejezésre is, nem jött szembe hasonló probléma.
    Létezik az, hogy az Excelben (Windows 11, M365 asztali app, 2301 a verziója) nem lehet kijelölést úgy bővíteni, hogy az egérgörgővel lapozok közben lefelé? Tehát belekattintok egy cellába (lenyomva tartom az egér gombját) és hiába görgetek, nem mozdul a munkalap, nem tudom ilyen módon bővíteni a kijelölt területet. Ha lehúzom a kurzort az ablak aljára, akkor elindul lefele, de én ugyanezt szeretném az egérgörgővel elérni.
    Én nézek be valamit vagy ilyet tényleg nem lehet excelben? :F Az esetek többségében LibreOffice-t használok, ott ez megy szépen, de néha kell az Excel is és bosszant, hogy a görgővel nem, csak az egeret mozgatva lehet bővíteni a kijelölést :(((

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

  • vince

    őstag

    válasz ny.janos #50543 üzenetére

    Köszi, a billentyűkombók nagyjából megvannak, nekem kifejezetten az egérgörgővel történő kijelölésbővítésre lenne szükségem, de ha nem tud ilyet az Excel, akkor nincs mit tenni, nem tudja :) Csak azért furcsa ez, mert eddig nem nagyon találkoztam olyan programmal (általánosabb célú, nem valami spéci célszoftver), amiben ez a funkció ne működött volna, például a Wordben is megy ugyanez, táblázat esetén is.

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Új hozzászólás Aktív témák