Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soockit

    aktív tag

    válasz LouiS22 #769 üzenetére

    Hagyjuk már ezt a minden sarkon van OTP. 8-10 évvel ezelőtt elvittem az vállalkozásom számláját AXA-hoz, mert kb havonta 20-30.000 Ft-ot spóroltam így meg. Most szerencsétlenségemre megvette az OTP az AXA-t visszakerültem újra hozzájuk. A cégemnek a székhelye a 18. kerületben van, az egyik telephelye a 7. kerületben Budapesten és van egy telephely vidéken Békés megyében. Erre fel kirakják a számlavezető fiókot a XX kerületbe, életemben nem jártam szerintem arra. Bármit intézni akarok, akkor ki kell menni az OTP-be. Annyira felidegesítettem magam ezen, hogy mondom a fiókban a nőnek, hogy emiatt a balkáni helyzet miatt fogom megszüntetni a számlám. Kezdjük mondom a lakossági számlámmal, ami csak a Mobile PayPass miatt volt, hogy tudjak NFC-vel fizetni. Mondja, hogy nem tehet róla, ez van ilyen a rendszerük. Mondom neki, hogy abszúrd az egész rendszerük egy nagy szar, AXA-nál mindent, de mindent eltudtam intézni telefonon a 8-10 év alatt. Mondja, hogy jó akkor adjam neki oda a bankkártyám a lakossági számlámat, hogy meg akarom szüntetni. Oda adom neki (ezt sem értettem, hogy minek a Mobile PayPass igényléséhez egy fizikai kártya is), mondja, hogy ok, adjam oda neki a másik kártyámat is. Mondom neki, hogy az egy virtuális Mobile PayPass, mondja, hogy érti, de adjam neki oda. Ekkor kicsit erélyesebben, hogy koncentráljon az első szóra...VIRTUÁLIS Mobile PayPass, erre fel mi volt a válasz, érti ő ezt, de adjam oda, mondom bazd meg itt van, oda nyújtottam az üres kezem és mondtam neki, hogy vegye el. Erre Ő akkor beikszelem, hogy elvettem, majd kinyomtatott egy papírt, hogy átadtam neki a kártyát és ő elvette. Nah mondom ember ezért jövök el tőletek. Még egy faramuci sztrori, hogy milyen csodálatos az OTP rendszer. Ezt a számlát anno online rendeltem meg, amikor megjött a kártya azután lehetett csak akticválni a számlát. Egy péntek este 20:00 magasságában kapok egy SMS-t, hogy megérkezett a kártyátm fáradjak be a fiókba. Hétfőn megyek reggel, átveszem a kártyát, aláírom a papírokat és befizettem rá egy kis összeget, hogy legyen rajta. Másnap ránézek a számlára, látom, levontak 60 Ft-ot befizetési díjnak és van rajta -8 Ft körüli összeg tartozási kamat, jah és a poén, hogy előző heti csütörtöki dátummal, úgy, hogy hétfőn nyitottam meg a számlát!!!! Utólag sikerült vagy 5 ügyintézőn keresztül elmagyarázni nekik, hogy ez egy kicsit abszúrd......jóváírták.

Új hozzászólás Aktív témák