Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz cskamacska #125492 üzenetére

    még max egy (konzol) generáció erejéig lehet tenni ellene, mármint a digitpokol/bérlésőrület ellen... de azt már ma el kell kezdeni és a pécé platform egyébként is "elveszett" ...

    (kicsit összecseng: playstation transaction/vásárlás historym szinte teljesen eltűnt 2010-1016 közötti időszakből, nincs felület, ahol lekövethetném mit vettem, mikor, mennyiért. így bizonyítani sem tudnám, ha valami gondom lenne bizonyos megvett cuccaimmal (eltűnnének az accomról)... gugliztam, hát vannak horrorsztorik accról eltűnt játékokkal kapcsolatban (legalábbis a sony platformján), van aki kapott újra egy kódot, mert volt valami bizonyítéka, de sokan tehetetlenek!)

    sajnos a tömegigény persze nem az én (és a józan ész) igénye, szóval sokat nem érek a lemezes vásárlásaimmal, szavazataimmal (pláne nem fogok, amikor a lemezen levő v1.0 gyakorlatilag használhatatlan lesz 2034-ben, mivel csak kb a v3.7 volt játszható adott címből ;) )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák