Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz cyberkind #114355 üzenetére

    nekem is tetszett anno mikor toltam, sokan fikázták mert hogy ez nem is max payne így meg úgy, sztem ami kell egy max paynehez az benne van, attól hogy nem depis a hangulat all the time, nem is baj, mindenestül bejött nekem, ki is akasztottam 3x

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • arty

    veterán

    válasz cyberkind #114355 üzenetére

    vagy vegyél egy one-t és azon told le a 360as verzát: 40 körül látok itt aprón gépeket, eszméletlen. ezen mennyit lehet még bukni, ha pár hét-hónap alatt letolta az ember azt a pár konzolexklut?! ;) és a 360as a one felskálázásával szvsz egész fogyasztható ma is.

    ---

    amugy az azé' nem fair, hogy egy MP1-2-t ma hasonlítassz az MP3-hoz - a grafikán túl minden másban is nyilván jobb/ergonómikusabb egy mai cucc (amiket sok más mai játékban is már megszoktál). a hangulatteremtésben ugyan lehetne az 1-2 előrébb - ha valaki a sötétet jobban szereti - de a mára igencsak baltávalfaragottsága igen-igen meg tudja nehezíteni a dolgot. nálam se ment (nem is tudtam őket letolni), abszolut a hármas a kedvencem nekem is (egyébként...) !

    ---

    (#114364) TheProb
    "Ez az overcooked amúgy miért ilyen nagy szám? Jól látom, hogy csak coopban van igazán értelme/feelingje?"

    Csak coopban és úgy is inkább négyen, mint ketten-hárman - akkor jön ki igazán a CSAPATmunka :)
    És pláne jó így, mert idegenek előtt nehezebben teszem tönkre a házasságom :D (kölkökkel is játszhanánk, persze, de a játék konkrétan NEHÉZ! Szal ez inkább felnőtt cucc!)

    Ayo! Ti szoktátok ketten játszani? És így is mennek sokcsillagosra a pályák?

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák