Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Nagyrészt elovlastam a topicot, hát nem semmi, de pár dolog velem is sokszor megesik, amit itt az alvásról írtatok:
    Sokszor ébredek úgy, hogy elötte zuhanok, zuhanok, és amikor leestem akkor felébredek, és így ''ugrok'' egyet az ágyon. Borzasztó rossz érzés, de utána megnyugszom szerencsére. Másik dolog a kar elalvása, nekem eddig csak egyszer sikerült, de akkor nagyon durván. Zsibbadt az egész karom, és így a másikkal lökdöstem, meg emelgettem, mintha egy kupac szar lett volna ráakasztva. Semmit nem tudtam belőle mozgatni, olyan volt, mintha levágták volna. Utána egy darabig mozgattam a másik kezemmel, és szerencsére visszament bele a vér. Amit viszont nagyon utálok, és kb havi rendszerességgel előjön: arra béredek, hogy iszonyatosan görcsöl valamelyik lábam, vagy mind2, vagy csak a combom, vagy csak a vádlim. Pont úgy, mint amikor az ember beleugrik a 10 fokos vízbe, és elkezd úszni. Teljesen leblokkol, és vagy fél percig görcsöl. Ilyenkor általában üvöltenék, de hangot nem adok ki, csak így kinyitom a számat, mintha üvöltenék. Aztán szerencsére elmúlik, és alszom tovább, de borzasztó érzés.
    Sajnos az utóbbi időben a környéken csomó helyre betörtek, köztük 1x hozzánk is sikerrel, és egyszer sikertelenül, mert megszólalt a riasztó. Az összes akkor volt, amikor aludtunk, vagy csak simán késő este (ugyanis amikor megszólalt a riasztó, meg amikor nővérem sírva jött oda hozzánk, hgoy látja h a szomszédba késsel törnek be, akkor épp a gépnél ültem, ~hajnali 1-2 óra magasságában) amikor még én ébren voltam. Ezek óta egyszerűen nem tudok aludni, ha már mindenki alszik a házban, és nem megy a tv vagy valami. Szal amikor full csönd van. Ilyenkor hangokat hallok a földszintről, van, hogy már annyira kiélesedik a hallásom, hogy hallom az egy szintel lejjebb lévő óra járását (amit nap közben akkor sem hallasz, ha alatta állsz!) borzasztó érzés, volt, hogy kb 2-3 órán át így feküdtem rémülten az ágyban, mert azt éreztem, hogy valaki be akar jönni, vagy valaki már bent van.
    Álmokhoz visszatérve: szerencsére mostmár nem, de régebben votlak olyan álmaim, hogy egy nagy nyilvános helyen vagyok, full meztelen, és én meg ruha után rohanok, mindenhol keresem a ruhám.
    Bocsi h kicsit elmentem offba, na mind1:)
    Misztikus jelenség:
    - Egyszer a szomszédos focipálya lelátóján álltam haverokkal, és valami azt sugallotta, hogy nézzek jobbra. Odanéztem, és egy ilyen kör alakú szürke valami a távolban forgott egy helyben, aztán elpillantottam, majd vissza, de már nem volt ott.
    - Jöttünk haza szüleimmel nyaralásból, autóval. Nagyon rossz idő volt, szakadt az eső, nagy gomolyfelhők az égen. Kinéztem az ablakon, és az égen, a felhők felől ilyen nagy fénykeket láttam, de tuti nem repülőgép volt, mert sok volt, és össze-vissza cikáztak. Vagy egy percig lehetett látni őket, de utána szempillantás alatt eltűntek.
    - Telkünkön, Nyíregyháza mellett, Császárszálláson apám mindíg nézi éjjel az eget, ha ott vagyunk. Egyszerűen imádja, órákig kint szokott lenni nap mint nap az ég nézésével, nagyon tetszhet neki :) Néha én is kiülök, de nekem nem olyan nagy szám. Egyik éjjel több szomszéd is fent volt akkor, amikor egy nagy hangtalan tányér szerű valami fent volt az égen, majdnem fölöttük, ami így egy helyben forgott, mindenféle színes fényeket árasztva magából. Kb egy percig lehetett látni a fényt, majd egy percig nem, aztán megint, és megint. Ez kb 5-6 percig tartott, de sajnos apám nem jött be felébreszteni, pedig ezt mindíg megtette, ha valami érdekeset látott az égen. Azt mondta, hogy nem tudja mért, de valahogyan úgy érezte, hogy azt kell néznie, nem kell engem felébreszteni.
    Ezen kívül amit baromira utálok: ha valami reccsen itthon. Esténként a TV-ink, a lépcső, a parketta, a monitorom így szokott egyet reccsenni, de nemtom mért. Erre tud valaki valami megoldást? Nem szokott minden este minden, de azért hetente párszor hallok reccsenést.
    Amit még nem értek: valami leesik, ami elötte 1-2 napig tök jól megvolt ott. Mondjuk egy félig felrakott könyv, vagy akármi más. Nincs légjárás a szobámban, nem szól a zene, nem járkálok, ülök a gép elött és gépelek, amikor csattan valami. Ez vajon mért van? Csak a gravitáció játszik velünk? :F

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz MarKoo #338 üzenetére

    Júj, nekünk a szomszéd utcában van egy lámpa, ami mindíg kialszik ha alá megyek, és amikor elmegyek, akkor visszagyullad. Haveroknak mindíg megmutatom, és néznek mint állat. Vicces jelenség:D

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz MarKoo #340 üzenetére

    De tényleg, amikor közeledek hozzá akkor kialszik, és amikor 10-20 méterre elhagytam akkor megint ég :D Bár lehet h csak szar benne az izzó és mindíg jókor mentem arra :)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz escie #344 üzenetére

    Hát másnál még nem láttam ezt a jelenséget, csak magamnál :D

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz salgado #359 üzenetére

    Huh, az parás lehet nagyon.
    Én a közelmúltban találtam rá egy oldalra, ami durvább a rotten.com -nál, és leszedtem egy videót. Villamosszékes kivégzés. Valódi videó, és alatta borzasztó zene megy. Megnéztem először, elképedtem, majd még1x, és töröltem a picsába. Azóta is szarul érzem magam ha rá gondolok, és a megnézése után egy hétig nem tudtam rendesen aludni.
    Viszont ami elég sokat van, hogy beszélek, futok, nevetek, sírok álmomban. Mostanság már nem jellemző, de szüleim régen rendszeresen mondták, hogy miket csinálok.
    Aztán a telepátia sem badarság, ne most arról nincs kedvem írni, már más topicba leírtam ami történt velem:)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Conki #330 üzenetére

    Nekem van egy könyvem, a címe: Nigel Blundell: Különös, de igaz
    Ez egy 400 oldalas, nagyobb mint A4-es képekkel dúsított érdekes könyv, van benne minden, tragikus tévedések (pl titanic, csernobil, a zeeebruggei komp, stb), bűnök, és bűnösök (lord lucan ted bundy, hasfelmetsző jack, a nácik kincse, stb), botrányok (watergate, a kennedyek, elvis a király, stb), furcsaságok és különösségek (dzsungelharcosok, csodagyerekek, salvador dalí, raszputyin, stb), rejtélyek (tutenhamon, űrlények, gabonakörök, nessie, jetik, stb). Nagyon izgalmas könyv, ha érdekel, akkor ezt találtam róla:
    Pesti Szalon Könyvkiadó, Budapest, 1995
    Sajnos a kiadónak a címét nem találom, de kis utánajárással kiderítheted. A könyv ára 95-ben 1500 ft volt, gondolom mostmár a sokszorosa lehet, ha még kapható...

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz TitiRii #405 üzenetére

    Repülnöm nekem is sikerlt, Általános iskolás voltam, de nem tudom hanyadikos, talán még alsós. Azt álmondtam, hogy repülök suliban, úgy mint egy madár, amikor csapkodtam a kezemmel, akkor emelkedtem, utána meg picit megdőltem és siklottam a levegőben. Akkor nagyon valóságosnak tűnt, és még mindíg megvan az az érzés... Iszonyatosan jó volt. Viszont amilyne álmaim még szoktak lenni, és nagyon utálom: amikor valami jó helyzetben vagyok, de nagyon álmos vagyok, nem tudok beszélni, meg mozogni is alig. És ilyen tehetetlen vagyok, pedig körülöttem minden nagyon jó...

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz F-ECT$ #425 üzenetére

    Bővebben: link
    De a videó aszem már nincs fent, mert más is kereste.

    (#421)-re válasz:
    Nekem rengetegszer volt olyan, hogy valamit nagyon szerettem volna, és (nem vagyok vallásos) Istenhez foházkodtam, hogy ha ezt megteszi nekem, akkor elhiszem, hogy él(t), és azok a dolgok olyankor mindíg összejöttek...

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    Huh, tegnap történt velem egy érdekes dolog:
    szüleim el voltak utazva, és miután hazajöttek, azután úgy 5 perccel csörög a telefonom. Megnézem ki az, apa.. Na mondom mi a.. felvettem, és csak beszélgettek a háttérben a szomszéddal. Na mondom jól van, megint elfelejtette lezárni a gombokat. Letettem, aztán megyek oda hozzá, mondom apa zárd már le a gombokat a telefonodon, mert össze-vissza nyomogatod a zsebedben. Erre néz kerek szemekkel, hogy dehát ő lezárta...
    Utána megnéztük, hogy mi van a telefonnal. A gombok tényleg le voltak zárva, és az utolsó hívás ez volt: ...20 <én számom>99
    Érdekes, mert pontokkal kezdődő telefonszámnál, illetve úgy, hogy 2 számjeggyel még több a szám, elvileg nem kéne kapcsolnia :F

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz jamez #489 üzenetére

    Lehet benne valami, ugyanis itt a környék helyén régen egy temető volt. :Y Utána az valahogyan elhagyatottá vált, egy gazos terület lett, és később (kb 15 évvel ezelött) építettek ide sok családiházat.
    Most jutott eszembe még 1 történet:
    Idén nyáron egyik este, úgy este 10 után a szobámban feküdtem az ágyon, néztem a tv-t. Szüleim a földszinten voltak. A szobám egy nagy kertbe néz, más házaknak is néz ide a kertje. Ezen az estén, mély búgást figyltem meg, ami néha erősödött, néha elcsendesült, sőtt, volt amikor nem is hallottam. Olyan volt, mintha mondjuk egy percre 1 helyben állt volna, utána meg picit mozgott, majd megin állt, mindez itt a kertben. Az ágyam pont az ablak alatt van, szóval kinézni nem tudtam az ágyból, felállni meg nem mertem. Egy olyan 10 perc után, mire teljesen leízzadtam lerohantam apámhoz, hogy valami búg nagyon a kertben. Mire kimentünk, már nem lehetett hallani...
    Van 2 szomszédnak légkondija, de azoknak nem volt iylen hangja, és akkor azokat mért nem hallottuk amikor kimentünk? Még most is kriáz a hideg, amikor eszembe jut...

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz TéKrys #522 üzenetére

    Ne reagálj arra amit ír, szegény embert fejreejtették kölyökkorában, és azóta valami feltalálónak képzeli magát. Én mostmár el sem olvasom amit ír, tudom, hogy baromság, csak idegesítene...

    jamez: az nem én voltam, ha ilyen idézéses mókák voltak, én tudtam, h rossz vége lesz, mert mindíg olyan embert idéznek, akit nem kéne. Ezért iylenben eddig nem nagyon vettem részt.

    [Szerkesztve]

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák