Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    válasz regvoltrossz #3070 üzenetére

    Úgy néz ki sikerült a helyére tennem valahogy. El is kezdett két oldalt nyomtatni még ha foltosan is. Aztán a harmadik papírt már rosszul húzta be becsípte, és onnantól két oldalt lenyomtatott ugyanúgy mint eddig, tehát a papíron nem jelent meg semmi. Majd ezután közölte, hogy kifogyott a színes tinta és nem hajlandó nyomtatni :W Egyébként az elmúlt napokban két garnitúra fogyott el virtuálisan. A valóságban a súlyuk alapján is tele vannak még. Hogyan lehetne a chipet kiütni? Régen xp alatt utángyártott patronokkal nem ment rendesen a driver, ami csak azt jelentette, hogy nem jelezte ki a tintaszintet, tehát addig tudtam nyomtatni, amíg volt festék a patronban. Win7 alatt persze jól működik, és az ujabb drigverekkel xp alatt is. Hogyan lehetne ezt a chipet kiütni? Próbáltam xp alatt SSC-vel, de nem ment. Bár lehe, hogy csak én vagyok béna..

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák