Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generic

    senior tag

    válasz PuMbA #42034 üzenetére

    Mit takar a teljes 4k támogatás?

    Amit szeretnék venni, n3150, az nem fogja tudni ezt?

  • icecube23

    tag

    válasz PuMbA #42034 üzenetére

    Válaszodra utána néztem ennek, igazad van...úgy néz ki marad akkor a natív 4k támogatás hdmi 1.4-el.
    Ezt az alaplapot néztem ki, asus és gigabyte között vaciláltam, de inkább a gigabyte felé húz a szívem.
    Gigabyte z170-d3h(esetleg más z170 lap a gaming szérián kívül?)
    i-3 6100t(a 35 wattos fogyasztás miatt szerintem jó választás)
    Kingston 8GB DDR4 2133MHz HyperX Fruy Black HX421C14FBK2/8 memória....nem tudom hogy ez jó lesz-e a laphoz...a lap memory support listájában megtaláltam ezt a memóriát, de a vége 4/16 nem 2/8. Ez azt jelenti hogy csak 4*4 gb memóriával működik jól vagy ennek nincs jelentősége?

    Ha ezeket megvettem, utána tervezek hozzá egy tápot. Mit ajánlanátok? Márka, watt, illetve a szempont még hogy jó halk legyen. Az alaplap+memória+processzor kombó eddig 87.000. Úgy kéne hogy kb 100.000 forintba beleférjen a táp+rendszer ventilátor+esetlegesen a processzor hűtő. HTPC-be milyen hűtést ajánlotok ami halk és nem túl drága. Ha 100.000ből kijön akkor még belefér egy jó kis ház. Silverstone házakat és felépítésben hasonlóakat néztem, de nem tudom hogy ennek a konfgignak megfelelő lenne egy kicsi ház. Bővíteni nem akarom, de van elfekvőben 2 db 3.5 sata vinyó+1 db kingston v300 ssd. Ezek beleférnének egy SilverStone Milo SST-ML06 típusú házba, vagy inkább nézzek olcsóbban egy kisebb kialakítású házat ami nem HTPC ház, hanem egy sima mezei pc-hez való.

Új hozzászólás Aktív témák