Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz róland #1010 üzenetére

    Nem egy nagy kaland a telepítése, csak kicsit... hogy is mondjam... izé... szerintem a Creative meg a Pinnacle egy driveríró gárdát alkalmaz. Ugyan olyan idióta mindkettőé. Ugyebár a 110i MediaCenterével települ. Ennek ugyebár van valami 4.11-es verziója mostanában, ami csak upghrade formájában létezik, szóval előtte mindenképpen fel kellett tennem az eredeti 3.5-ös verziót (amit aztán rögtön leszed...). Ha szerencséd van, neked eleve 4.11. Na egyébként ezen szoftverek egyikse sem megy fel a Windows MCE-re, azért van oda külön driver. A Mediaservernél kiakad.
    Vista: itt is nyavajog a mediaserverre, de a vista jóval toleránsabbnak tűnik ilyen apró-cseprő hibákra, és lazán folytatja a telepítést vele, simán települ, és (a távszabályzó kivételével) mindent tud használni a Vista MediaCentere (megjegyzem a Pinnacle MediaCentere nem indul el Vista-n sőt - hacsak le nem lövöd a figyelmeztetést - ezt induláskor jelzi is, hogy valami probléma van vele, de ez nem is olyan nagy baj, a Vista-é nagyságrendekkel jobb szoftver szvsz). Na és a bug: nem szabad frissíteni a 3.x-et 4.x-re Vistán!!!. Ugyanis az sem megy Vistán jobban (szóval azzal is csak a Vista mediacentere fogja tudni használni, a sajátja nem), ellenben nekem 2 platformon is lelőtte az optikai meghajtómat (egyszerűen nincs az intézőben, felkiáltójeles az eszközkezelőben). 3.x-es driverrel ilyen gond nincs. (Ez fennáltt RC1, RC2 és khmmm.... full Vista esetében is). Szóval maradni a 3.5-nél, és akkor a Vista MediaCenter gond nélkül kezeli (bár mondom, nekem a kép egy pillanatnyit késik a hanghoz képest).

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák