Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Én épp egy S905-öt nyúzok, kb 1 hónapja, de nagyon nem gyerebe nekem. Wetek Play2, a legcombosabb szintetikus eredményeket produkálta a teszteken, a Tegra alatt, természetesen.
    Na most, LE alatt állítólag jól muzsikál, de az nálam nem játszik, a Netflix miatt.
    Nekem kell a sima film+sori lejátszáson kívül, IPTV, Spotify, Netflix.
    Sajna a Kodi sem Netflix kompatibilis.

    A saját WeOS felülete végülis egyszerű, letisztult, és logikus. Nekem valamiért mondjuk nem adja annyira, de azért elvagyok vele.
    Az pl tetszik, hogy nem kell futtatni pl a Spotyt, csak simán elindítom a telón, és azonnal konnektál. Nem úgy, mint Win+Kodi alatt, ahol másodpercek teltek és, és droppolt is rendesen.

    De a Kodival viszont gondjai vannak, illetve a filmlejátszással, és nem is kicsik!
    Nekem csomó retail képe ugrál, olyan, mintha gumin rángatnák a filmet. 2 lépés előre, egy hátra, közben röcög. :D
    Legend of Tarzan UHD Remux simán 20fps alatt van.
    Régebbi sorikon, pl ST Voyager, tegnap óta nincs hang, és a Kodi felület pittyegése is eltűnt. (Ez mondjuk lehet user*error is, asszony, macska, vagy ezek kombinációja :DDD )

    Azt nem értem konkrétan, hogy mitől lehet ez, hiszen ha lehet hinni a külföldi teszteknek, akkor ez a kütyü nem vérezhetne el FullHD-ig.
    A távja meg siralmas, de mondjuk LE alatt ez sem érdekes. Meg Kodi-hoz én is teljesértékűt használok.

    Hát, még a játékteljesítményről lehetne írni, de az sem smooth.
    Real Racing 3-al próbáltam, nekem kevés az fps, bár kompromisszumokkal játszható. Sok játéknál meg eleve elvérzik, mert a droid kezelőfelülete alapból touchscreen alá van tervezve.

    Azt kell, hogy mondjam, hogy ha 80+ százalékban meg tudná valósítani azt, amire tervezték, akkor jó kis cucc lenne. De kicsi az a proci, és a ram is sok esetben kevés. Na, pl ilyen, hogy Kodi nem indít egy filmet. Próbálja, próbálja, aztán feladja.
    Ilyenkor Kodi kilép, Wetek menü, reboot. Utána jó ;)

    LE alatt persze ettől még jó lehet, de akkor bukom a ficsöröket.
    Úgyhogy azt hiszem, bepróbálok egy nVidia Shield-et. Ha jól emlékszem, a Tegra kb 10x teljesítményt nyújt, az S905-höz képest.
    Ha az sem jön be, akkor vagy visszamegyek winre, vagy veszek egy Spotis erősítőt, Netflixről meg lemondok.

Új hozzászólás Aktív témák