Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz ecosse #323 üzenetére

    Én pl egyértelműen jobbnak hallottam a Heedet, mint a Lupust. Kerekebb, nyugodtabb hangja van.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • rauschie

    senior tag

    válasz ecosse #323 üzenetére

    A Heedet dinamikusabbnak éreztem, a Lupus mintha kicsit erőlködött volna a HD600-al, de ez természetesen relatív, Lupussal is bőven jobban szólt, mint az én rendszeremről, ami egyben felvet még egy problémát: nem tudom, ti hogy vagytok vele, de hogyhacsak nem nagyon jól ismert számot hallgatok, nehezen ismerem fel, ha egy cucc jobban szól, mint az enyém, ellenben ha rosszabbul, azt szinte egyből. Valószínűleg megszokás kérdése is. Jó a Lupus, de szerintem a Heed jobb.

    Ár/érték arányhoz:

    Valószínűleg a Lupus Jnr. jobban jobban megéri, neked. Nekem is jobban megérné, mert sz@r a DAC-om. Viszont, ha 85 ezer forintért keresed (újonnan) a legjobb erősítőt, akkor a Heed jobban megéri, mint a Lupus, mivel erősítőt keresel, és nem érdekel, adnak-e hozzá DAC-ot. Ha 85-ért kell erősítő+DAC, akkor nem tudod megvenni a Heedet. Ha 120-ért kell erősítő+dac, akkor megint csak a Heedet választom egy komolyabb DAC-al. Amit ezzel mondani akarok, hogy más a célközönség. A CanAmpnek sem én vagyok a célközönsége (még), ezért nem tudok nyilatkozni az ár/érték arányáról. Majd akkor tudok, ha lesz egy komolyabb forrásom, amihez erősítőt keresek ennyiért, és összehasonlítottam a CanAmpet egy hasonló árú erősítővel.

    A Heed termékek magyar pénztárcához valóban drágák, de továbbra is fenntartom a véleményem: mutass olcsóbban jobbat, vagy ugyanolyat (CanAmp esetében egy erősítőt, ami jobban szól, mint a CanAmp, és újonnan nem drágább, mint 85e ft.), ha ez sikerült, akkor lehet fanyalogni, hogy drága.

    Ezt az egészet no offense jelleggel írom, csak a megközelítés fontosságára szeretném felhívni a figyelmet, az ár/érték arány egyébként is egy érdekes dolog, de audiotermékeknél talán még inkább az.

Új hozzászólás Aktív témák