Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz sanzi89 #7989 üzenetére

    Az elsőt nem ismerem, egy kétakkus, kicsit átdolgozott C8-nak néz ki. A ZY-T13 eléggé messzire világít, meg kicsit alul van hajtva, szerintem ez neked nem lenne jó. A C8 megfelelne a kritériumaidnak. A T80 is egy C8, csak más név van rajta. Az utolsót se ismerem, de eléggé C8 kategóriának néz ki. Amiért előnyösebb lenne C8-at venni, mert ahhoz vannak alkatrészek bőven (reflektor, komplett kapcsolórész vagy csak külön kapcsoló). Bár én lehet eBayen megvenném a legolcsóbbat, akár liciten, aztán ha nincs meghajtva rendesen, kicserélném a drivert, vagy korn lehet, hogy tud segíteni, hogy mit kéne rajta átforrasztani. Így elég olcsón kijönnél, és a Manafontos se valószínű, hogy rendesen meg van hajtva.
    A kétakkus értelemszerűen tovább bírja, meg általában a merüléssel nem csökken a fényereje. De ehhez védett akku ajánlott, az egyakkushoz meg vehetsz védelem nélkülit is, kicsit olcsóbban. Én itt vettem a Sanyot, azóta már lehet van máshol olcsóbban is, meg már van belőle védett verzió is, itt linkelte Cyborg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák