Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz gyapo11 #42114 üzenetére

    igazad van, sokadszor, bár ez inkább eszmecsere volt mint vita.
    Valóban egy vásárlás mögött annyi tényező áll, hogy kár azon elmélkedni ki mit miért akar megvenni, hisz döntési szempont lehet az is, mit mennyiszer akarsz használni, az is hogy mire és az is, hogy meddig, de az is, hogy mennyiért és még vagy 15-20 tényező motiválhat és befolyásolhat vásárlást.
    Én is úgy vagyok, hogy szerszámgépből bár a parkside-os is egész jó, én mégis más márkát használok előnyök és egyebek miatt.
    Lámpa esetén, nekem pl jó a borjú mert pecázni kell, másnek nem mert kocsit akar szerelni.
    Megfelel az s2+ mert ház köré kell, másnak meg 20 lámpa kell.
    Szerencsére nem kell, hogy az ár legyen a legfőbb szempont nekem, de mégis úgy vagyok vele, hogy nem fizetek sokat, kevésért, vagy akár egy divatos márkáért (iphone / makita / shimano-daiwa) ha úgy érzem, az nem ér annyit. Hisz amit nem tárgyakra költök, azt költhetem sok sok más dologra is.
    Igaz, család szerint skót vagyok de szerintem csak megfontolt és alapos vásárló vagyok. Ennyi.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák