Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MAC72

    tag

    válasz Bazs- #21733 üzenetére

    Én a múltkori akcióban vettem innen. Már egy ideje használom. Csak pozitív tapasztalataim vannak. Egy kicsi lámpából ekkora fény, hát ez meglepett.
    Amit még mindenképp érdemes megemlítenem, hogy maximum fényerőn sem melegszik fel jelentősen a lámpatest. Van egy S2+(piros) lámpám. (az agyon dicsért S2+) Ha egyszerre kapcsolom be őket max fényerőn, akkor látszik igazán a különbség. A kis pirosat rég "elhajítom" a forróság miatt, de az S30R II még mindig bőven csak kéz-meleg. A kidolgozás elsőrangú, hiba nincs benne. A mágnes jól tartja a lámpát.
    A dokkoló töltő egy kényelmes megoldás. A fénye nagyon kellemes tiszta fehér. Egyáltalán nem kékes, vagy zöldes árnyalatú (van egy Olight S80-am is, az kicsit zöldesre hajaz) Ez nagyon szép fehér. Az S2+ bár neutrálnak mondják, de nekem kicsit sárga. (de kinek mit szeret a szeme) A Convoy C8 kicsit fehérebbnek tűnik nála de lehet, hogy csak az erős spotja miatt, ami ugye az S2+-nál nincs jelen.

    Az S30R-ről még annyit, hogy nagyon tetszik benne, hogy bekapcsoláskor eldönthetem, hogy a legalacsonyabb, vagy a legnagyobb fényerővel kapcsoljon be függetlenül attól, hogy hogy lett kikapcsolva.
    Az S2+ védelmében elmondanám, hogy mellette szól az alacsony ára, és szerintem a ház körüli ténykedéshez, a közelbe való világításhoz a legalkalmasabb az eddigi lámpáim közül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák