Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz stickrs #3270 üzenetére

    Ó, a tegnapi nap nekem itthon is izgalmas volt.

    Penny karcagi központ, töltés nem indul, autó nem engedi el a kábelt. Utána nagy nehezen elengedte, de akkor meg visszatolta a reteszelő kis izét a csatlakozóba, magyarul nem tudtam kábelt dugni bele. Szerencsére tudom, hol kell a Zoe-nál kézzel kioldani, közben hívom a Polyfazeres srácot, mi van, ja, hát holnap jönnek ide, javítani, az nem jó, ne töltsek vele. Ooké, nyomás tovább, remélem a Zoe nem hülyült meg, tölteni fog máshol.

    Mezőtúrnál a Mobiliti szerencsére ment, aztán mentem tovább, rárabolni egy kis ingyen töltésre, míg a Lidl-ben reggelit veszek, Lidl app nem tudja elindítani a töltést, nem működik a pozicionálás, semmi. Jól van, hülyegyerek, telepítsd újra, hátha jó lesz. Mi is volt a jelszavam? :D

    Töltés után megyek tovább, meló letudva, kalocsai Mennekes töltőn villog a szerviz jel, bahh... menjek tovább egy Mobilire. Ami kétszer nem indul. Hívom az ügyfélszolgálatot, harmadszorra elindult a töltés. Innen hazafelé már nagyjából jó voltam, vacsi szintén a Lidl-ben, feltoltam 100%-ra, nyomás haza.

    Izgalmas 800 km volt, az tény... ha legközelebb oda kell mennem, a benzinessel megyek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák