Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz Owo #684 üzenetére

    Nekem 33 perc volt, de csak azért, mert konkrétan csalt a játék. Egyenesen előre szúró ellenfél, félregurulok, menet közben, mint egy nyomkövető rakéta, a lándzsája módosítja a pályát, és eltalál. Valamelyik nap ismét megvettem, ezúttal felkészülve. Úgy mentem át azon az ellenfélen, hogy gondolkodnom kellett, ez volt-e az, amivel annyit kínlódtam korábban. (Valószínűleg javították, mert mostanában nem láttam ilyen durva csalásokat.) Mondjuk a boss fightoktól azért tartok picit. :)

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz persil #2048 üzenetére

    Próbálom másként elmagyarázni. 360 fokos a kör. 22 foknál szúr egyenesen az ellenfél. Félregurulok, de 15 foknál eltalál, mert menet közben módosítja a szöget. Szerinted ez így normális. Szerintem meg csalás/hiba a játékban.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz Shadowguard #935 üzenetére

    "De arra azért kíváncsi lennék, ha ez nem egy FromSoftware játék lenne, hanem mondjuk a Deck13 adja ki így, ilyen formában mennyire húzná le a teljes gamer társadalom."

    Nekem van egy teljesen légből kapott elméletem. :)
    Véleményem szerint óriási igény van a piacon egy nyílt világú fantasy akció RPG-re, ami korlátlan szabadságot ad a játékosnak. Ezt az Elden Ring remekül teljesíti. Ha a Bethesda 10 év alatt kegyeskedett volna kiadni az Elder Scrolls VI-ot, akkor az lett volna a nyerő, de sajnos magasról tesznek rá, hogy mit várnak tőlük a rajongók. Így jött a From Software, és eladtak egy hónap alatt 12 millió példányt ebből (még ha a keményvonalas Dark Souls rajongóknak nem is tetszik, a korábban felsorolt problémák miatt). Szóval a kérdésedre a válasz: ugyanúgy 10/10-es értékeléseket kapott volna, tökmindegy, melyik csapat készítette volna el ugyanebben a formában.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz persil #2185 üzenetére

    Ez kb. olyan, mint amikor pár napja leírtam egy hibát, amit megjelenés után tapasztaltam a játékban. Én a homing missile-ról beszéltem, valaki meg a delayed attackról, és azzal próbálta magyarázni, mit nem értettem meg a játék mechanikából. :)
    Mindegy, ezen nem fogunk összeveszni.

    Érdekesség: kipróbáltam ezt az XP farmoló módszert. Végül is sikerült, Melina is annyira elégedett volt a teljesítményemmel, hogy 1 szintlépés után meghívott a Roundtable holdba. Csak az a bibi, hogy ha összetörném a 7500 rúnát adó gömböt, azzal sehol sem lennék, mert 6. szinten indult a karakterem, és nem tudnám 18-ra fejleszteni az ügyességet, hogy használhassam a cséphadarót, ami a sárkány ellen kell. Viszont tovább menve észak felé, laposkúszásban elosonva egy sárkány lába mellett (majd kétségbeesetten vágtázva, mert észre vett), találtam egy részt, ahol 1100 rúnát ad egy pusztán mászkáló valami, és nem is túl nehéz lecsapni (bár, ha 2* eltalál, akkor végem). 50 méterre tőle meg van egy Site of grace. Úgyhogy itt maradok egy kicsit, azt hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák