Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz Yodamest #4896 üzenetére

    ...hogyan tudhatná egy játékos aki készül megvenni egy játékot, hogy az neki mennyire lesz könnyű vagy nehéz?

    Még a mikrogépes játékok idején is lehetett tájékozódni haveroktól, ismerősöktől, (horribile dictu) akiktől másoltad a játékot. Ma a launch után 2 perccel már kinn van youtube-on pár walkthrough, így szerintem bőven van lehetőség.

    Részben természetesen igazad van, ostobaság lenne tagadni, hogy a hype olyanokkal is megvetette a játékot, akik 2 órát sem játszottak vele. Ám magam is ismerek a környezetemben több olyat, akik csak azért vették meg, mert előtte kaptak róla megerősítést, miszerint ebben egy kicsit könnyebb lesz haladni, mint az utolsó DS-ben. Olyan is van, aki ezt végigtolta, de a DS-hez nem tér vissza, mert unfair játéknak tartja. (Ugyanő azóta a Demon Souls remaster-t is végigtolta, de sztem ez nem annyira jellemző.)

    Összességében nyilván nem tudjuk az arányokat, de véleményem szerint a From tudatosan bővítette a saját közösségét azzal, hogy releváns mértékben könnyítette a játékot. Tudom hogy Neked más a motivációd, de a From elitklubosok elejétől fogva rugóznak rajta, hogy too easy, ezért gondolom egy új belépőnek könnyebb megragadni a világban.

Új hozzászólás Aktív témák