Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz kavicssli #1173 üzenetére

    Bőr az jól néz ki de valóban kényelmetlen :( Kadettben műbőr űléshuzatok voltak de csak mert nagyon jól néztek ki :D Amúgy meg minden nagyobb utammal fogyóztam nyáron meg csupa víz volt a hátam de ami benne volt "babaruhaanyagmintjájú" plüs az nem tetszett, a vectra is plüs még az ajtók is 95%-ban azok (csak a hangszórók és a kapaszkodók műanyag vagy gumiborításúak. Klíma is van a vectrában bár csak manuális de jobb mint az ablakklíma :D Automatával nekem nem is kellene bár kevés kéziváltós van sajnos :( Tempomatot én is szeretem csak már abban fáradok el, hogy 1. nem ráz nem akar leesni az útról stabilan fekszik (60/40-es ültetéssel nem is csoda bár ültetés nélkül még kényelmesebb lehet az már hintaágy akkor :D), nincs zaj a motort alig hallani pedig 2.0 16V és sport kipuffal de annak sincs nagy hangja szerencsére, minden ajtóban 1 kétutas és 1 magas hangszóró szól, tempomatot bekapcsolom... és majdnem el is alszom :D Autópályán pedálokhoz nem sokat kell hozzányúlni... lassítok, gyorsítok tempomattal :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák