Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz pohár #1076 üzenetére

    Igen, csináltunk pár tárgyat de kb 10-en szereztünk annyi kreditet mint amennyit 1 embernek kellene jó esetben :) Még választhatót is csináltam meg :D

    Felhúztak azzal amikor tanultunk, vizsgáztunk és 80 emberből 2 ment át... 2 csaj mindenki másnak bukta és már mondta is, hogy UV lesz fizessük be a díjat (akkoriban asszem 3e forint volt 1 uv... az rengeteg volt mert a de-n is pl csak 500ft volt asszem, tantárgyfelvétel ismét kreditenként szintén 3e... egy matek asszem 15e volt magában, más egyetemen nem is kellett fizetni annyi, hogy 3x nem sikerül átraknak fizetősre, meg akinek nem volt elég kredit azzal már tandíjat fizettettek valami 30e ft körül de még államis voltál... ilyen sincs máshol, kb azok maradtak akiknek nagyon tetszett a suli vagy helyiek...)

    Debrecen - mérnök infó levelező, végezni kellene majd egyszer :) debrecen - informatikus és szakigazgatási agrármérnök infó szakiránnyal, na ezen kb jövőre végzek :) Nem sietem el, elvagyok én így, sulikat szeretem bár nem a tanulásért :D Én tökéletes HÖK-ös lennék! Tényleg... lehet indulnom is kellene :D A sulit szeretem, ha sokáig tart nem zavar, órákra is bejárok, hetente a sulis diszkóba is, mellette gokartozunk, csocsózunk, bulizunk, kajálunk meg mindent ami az egyetemi élet szerves része :D

    Jaja, volt benne de azt én személyesen nem láttam de az is akkoriban volt :)

    Még mindig annyi csaj jár oda mint anno? több mint 300-ból 3? az is khm... :D Rettentően rossz volt ez a felosztás... jó persze ott voltak a tanítóképzősök de a gamf a város szélén a tk meg a főtér közelében :D

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák