Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz kzsolt00 #329 üzenetére

    Milyen laptop az, amelyikben nincs integrált vga? Még a régiekben is az van. (GMA4500, X3100, HD sorozat).

    Holnap déllőtt fellövöm neked a setup 1.x-et.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • Tenken

    őstag

    válasz kzsolt00 #329 üzenetére

    (#329) kzsolt00:
    Semmi sincs ingyen. Én megvettem, mert valaki rábeszélt, de kiderült utólag, hogy feleslegesen és azóta akinek kell elküldtem ingyen, jófejségből...

    Nem az egész angol fórumot kell elolvasni. Ott van a lényeg kigyűjtve az elején. A topic további része kérdezz-felelek alapon megy. Ha valami fontosabb hír vagy bejelentés van, az kikerül az elejére.

    Az meg, hogy te "mit vártál el" abszolút a magánügyed. Megnéznéd kicsit jobban a fórum aktivitását, feltűnhetett volna, hogy nem egy kiváltképp népszerű téma. Néhány ember írogat meg próbál segíteni több-kevesebb időn belül pusztán jó szándékból. Másrészt már minden meg van adva amire szükséged lehet.
    Nem "valamelyik külföldi oldalon" van, hanem 1 db külföldi oldal van.

    Beírod itt, hogy ebből akarsz szakdolgozatot írni, holott ha ismernéd a témát tudnád, hogy egy bölcsész szintű képzés diploma munkájához sincs benne elég anyag. Ez egy hobbi. Némi utána olvasás és ujjgyakorlat. Ennyi erővel a palacsinta készítésről is értekezhetnél...

    Utána meg egy kétéves szintjén kérdezel nyilvánvaló apróságokat. Már ne haragudj, de nem tudtalak komolyabban venni.

    (#332) Danex:
    Optimus biztos nem lesz. Elvileg a 2. vga-nak egy x8.2-es (2.0-ás pcie sáv x8-as kapcsolat alatt) sávja van. Az jó lenne, csak nincs megfelelő csatlakozó hozzá.
    Ez nem az a tipikus gép, amit az egpu-hoz szoktak használni.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák