Új hozzászólás Aktív témák

  • elnokkur

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre leszögezem, hogy sajnos nem nagyon értek a témához, de megpróbáltam annyira felkészülni a témából, hogy ne kérdezzek túl nagy butaságot - ha mégis akkor elnézést kérek!

    A 3 éves Dell N5110-es laptopomon szeretnék játszani /a saját kijelzőjén - ezért az nvidia kártyákat ajánlotta valaki korábban erre a célra/, de a GT 525M VGA kezd elavulni, a core i7 2630QM és 2*8GB ddr3 szerintem még évekig jó lesz.

    express card-om sajnos nincs, viszont ahogyan olvastam kzsolt00 2014.08.22-ei hozzászólását akkor az mPCI csatlakozóba /a wifi vevő helyére/ lehet venni egy mPCI véges PE4L-t v kínai exp GDC-t.
    ehhez a megoldáshoz meg kell bontani a burkolatot, de sebaj - persze jó lenne minél kisebb lukon megoldani, illetve a szerelgetéseket 1 füst alatt letudni, mert amikor az SSDt raktam bele, huh... nem volt olyan egyszerű mint youtube-on.

    a fórumban felsorolt eszközök közül, amit persze tudok használni mPCI portomon melyik a legjobb /nem ár-érték tekintetében/ ill melyik a legegyszerűbb és hol van a legkevesebb hibalehetőség?
    a VGA veszteség is érdekelne
    nem azt mondom,h a pénz nem akadály, de néhány 10 usd tényleg nem számít

    én a külső VGAt csak a játékhoz akarom használni,
    ezt hogy kell elképzelni? elég simán újra indítani és kész? vagy a BIOSban kell állítgatni valamit minden alkalommal? vagy 2 oprendszert kell rá rakni?

    régebben gondolkodtam - olvastam már a külső VGAkról, de ezidáig nem találtam hitelt érdemlő forrást

    kedvenc boltom cikkét ajánlom én is az alienware-ról

    http://www.ipon.hu/hir/felsokategorias_asztali_grafikus_vezerlo_notebook_melle/31575

    ahogy látom nem vagyok egyedül!

    simi37 majd értekezzünk a fejleményekről

    előre is köszönöm szépen a segítséget!

    Gyula

    Ha 2 hétig hasmenésem van, utána 2 hétig székrekedésem, akkor statisztikailag 1 hónapig kiváló volt a bélműködésem!

Új hozzászólás Aktív témák