Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Sziasztok

    Végigolvasván az egész topikot mind a 700 hozzászólást(az angol fórumot csak érintettem megmondom őszintén, később úgyis elmerülök benne) egy két kérdés merült fel bennem.
    Lehet meg is válaszolom magamnak, szóval ha olyan laptopot veszek amiben például core 2 duo, vagy core 2 quad proci van és nincsen integrált intel GMA4500mhd gpu, csak diszkrét tehát quadro esetemben 770fx, akkor letiltván a quadrot, életre lehet egyáltalán kelteni a külső egpu-t? mivel nem marad a laposban használható gpu(1-nek mindenképp maradni kell ha jól olvastam).

    Vagy vakon kell mindent csinálni? A laptop saját kijelzőjét használnám az egpu-val ebben az esetben megoldható ez? A használt kártya vagy gtx460 vagy 560ti lenne.
    A quadro driverek lelki életéről még nem tudok, így ingoványos talajra lépnék, egyébként is.

    Avval tisztában vagyok, hogy a legjobb megoldás egy sandy proci hd2000 hd3000-el legalább i5 szinten.
    Esetleg ha van mellette valami diszkrét kártya az nem hátrány de kikapcsolható a setup1x-el ez stimt.
    Jó lenne üzleti ilyen felállásban kb 100k-ért sandy-t még nem találtam, első generációs core i5-i7-el még csak csak. Ők fűtenek, és nem nagyon gyorsabbak egy régebbi quad9000-nél.

    A notik amiket vennék egyébként Lenovo t500, Dell precision m4400, Hp elitebook 8540w, ebből a trióból egyedül a t500-ban van olyan lehetőség ami nekem jó lenne egpu-hoz.
    Gyenge a masina procija(mondjuk cserélhető egy t9550-re ami már elég fickós) de nekem megfelelne akkora igényeim nincsenek arra az 1-2 játékra.

    Szóval a kérdés adott, lehet e így telepíteni konfigolni az egput ahogy fent írtam?

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák