Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TriX2010

    tag

    Üdv !

    Gigabyte ECO600 egerem van. Jelenleg a működése alig 50 centi távolságig stabil. Felhasználás: hétköznapi..
    (nem gaming)

    Mint az összefoglalóban olvastam, a wireless egerem hatótávját ugye rontja a 2,4 ghz-es wifi, illetve említve van az usb 3 vezérlő által kiadott elektromágneses zaj.... Ez idáig érthető is... A kérdésem a következő...:

    1: A két említett probléma mennyire komolyan van hatással az egeremre? külön külön nézve... A laposon eleve csak USB3 van... Vagyis? Megszívtam, nincs mit tenni? A wifi... Az én gépem 5ghz-en csatlakozik a routerhez, de persze él a 2,4 ghz is, további két gép azt használja. A routertől a gépem minimum 2 méteres távolságban van. Ennél közelebb nem kerülhet.
    2: Van olyan wireless megoldás, ami más frekvenciát használ? Mi a helyzet a bluetooth egerekkel? Jobb lehet?

    :R

    \"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

  • TriX2010

    tag

    válasz dobragab #3749 üzenetére

    Kipróbálom a hosszabbitot... Az egér már nagyon nem mai darab... Lehet vagy 6 éves szerintem... Egyébként jól működik minden más tekintetben. Igazság szerint a hatótáv annyira nem érdekes, csak nagyon ritkán adódik olyan helyzet, hogy egyáltalán észrevegyem a problémát... Csak gondoltam, hátha van egyszerű megoldás, vagy magyarázat.
    Majd még megnézem új elemekkel is...

    \"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

Új hozzászólás Aktív témák