Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    Nekem a következő problémám lenne:

    Vettem egy Genius Netscroll+ Optical egeret, ami ugyebár 5 gombos. Gyakorlatilag nem is az egérrel van a problémám, hanem magával a MoseMate-el, ami ugyebár az egér saját szoftvere. Az odáig OK, hogy lehet benne állítani a gombokra dolgokat, de annyira keveset, hogy ezek után a régi A4Tech WOP-35-ömet is visszasírom, pedig annak a szoftvere sem volt nagyon eleresztve. Ajánlották, hogy próbáljam az IntelliPoint-al, hátha megeszi. Nem ette meg sajnos.
    Nem tudtok valami módot, hogyan hülyítsem be, hogy a gombokhoz azt rendeljek hozzá, amit én akarok? Egy IntelliPoint szerű megoldás jó lenne, ha működik vele az egér. Így elég gáz, hogy játékokban nem tudom kihasználni a +2 gombot, mert nem tudok hozzájuk rendelni billentyűket. :F :(
    A másik gondom, hogy túl nagyot ugrik a görgő. Kb. rengeteget, mert pl. játékokban nekem arra van állítva a fegyverváltás, és sok esetben 2-3 fegyvert is ugrik a listában egyetlen görgetésre. :F

    [Szerkesztve]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák