Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz VinoRosso #887 üzenetére

    Sajnos nincs túl sok időm játszani jelenleg, a kevés szabadidőmben meg igazából más elfoglaltságok kötnek le.

    Az a csalás már PES 4 óta létezik, hogy úgy szakítják meg a játékot, hogy nem ír be eredményt. Azóta nem tud vele mit kezdeni a Konami. :D Érdekes módon FIFA-nal ilyen nem nagyon létezik, bár azért PC-n ott is akadnak csalók a draft módban ahogy olvasgattam.

    Steamen minden 2. hozzászoló kb. csalót jelent be a fórumon, legalábbis akkoriban amikor még aktívabban toltam. Konaminak is van oldala ahol lehet jelenteni őket, elvileg sokat bannoltak már. Utána meg azok mentek sírni a fórumra, hogy ők tök ártatlanok. Vicces volt.

    Az is vicces, hogyha megnézed a SIM rankingot, több száz nyert meccs zsinórban, ha nem 1-2 ezer már azóta. Na ők 100%, hogy csalók, csak gondolom mivel nincs rá "bizonyíték", videót se lehet felvenni róluk se semmi, így Konamit nem zavarja. Gondoljatok bele hány millió GP-t csaltak már össze azok a semmirekellők. Bár ott szerintem más módon csalnak, mert ha mindig kilépnének, ha nem nyernek, az úgy szerintem kurva nagy időpazarlás. Biztos van rá valami faszább csíter program. :)

Új hozzászólás Aktív témák