Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #693 üzenetére

    Hát szerintem élőben csak annyit lehet látni, hogy nyomogatja a kontrollert.Vagy lehet annyit se. Aztán hogy ő irányítja vagy valami más van mögötte azt már a homály fedi. A neve elég beszédes: (aim?)bot.
    Én annyit vettem észre, hogy azok a kitekert mozdulatok, amiknél nálam méterekre félre megy a labda nála mind pontos passz. Hogy hogyan lehet megcsinálni elképzelésem sincs, nem látom, hogy manuálozna, de azt sem, hogy labdaátvétel előtt fordulna a játékossal valahogy. Nekem ahhoz, hogy ilyen pontosan tudjak passzolni mindig irányba kell fordulnom ami miatt rohadtul lelassul a játék, szóval vagy gyorsan játszok sok hibával vagy lassan de pontosan.

    Amúgy valószínű azért nyomulnak középen, mert nem ütközik ellenállásba, és ha az a legrövidebb út a kapuig akkor minek vigye ki a szélére. Na meg a játék is ilyen, azt a játékmódot favorizálja, hogy minél gyorsabban juttasd a 16-on belülre a labdát az meg középen a leggyorsabb.
    Amit játszik azt pedig épp a szélén lehetne megverni, mert ott 70 méternyi hely van a csatársor és a védelem közt. Egy 4-5-1-el vagy esetleg wingbackes 3-5-2-vel lehetne ott létszámfölényes szitukat kialakítani.

Új hozzászólás Aktív témák