Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz Cambi #667 üzenetére

    Arra már rájöttem hogy egyedül jobb mint a hasonló szintű játékosokkal,mert általában a playerek 80 százaléka előrebaszkodja a labdát meg ahelyett hogy vissza passzolna hátra belefordul az éppen letámadó cr mbappe insignebe aztán már kapjuk is a gólt.Egyedül meg lehet szar a taktikám de a gép olyan szinten passzolja el a labdát hátul hogy abból aztán jön a gól.Azt is megfigyeltem hogy félidőnként változik az ai játéka, általában a másodikban nagyot tol,de az elsőben meg a hülyesége miatt kapsz kettőt akkor már csak futsz az eredmény után! Lehet az a bajom hogy pl én félidőben két gólos hátránynál már feladom és kilépek, mivel időpocsékolásnak tartom végig játszani.Amúgy meg főleg a brazilokkal van probléma,mivel néha úgy laggolnak hogy képtelenség normális tiki takát játszani ellenük, mivel a kő egyszerű 30 méteres lapos kereszt passzal indítsunk egy 98-99 sebességű támadót mindig bejön, mivel a nagy passz játékban állandóan elöl ragadnak a CB im! Hiába tolom rájuk hogy maradjanak hátul.

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák