Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz Cambi #602 üzenetére

    Szia Cambi! Most elgondolkodtam egy PS4 en.Nekem Xbox One x van egy hatalmas Uhd tv vel és az nagyon adja, azért is invesztáltam bele, viszont arra nem gondoltam hogy boxon szinte csak Brazilok meg törökök játszanak.Most meg már kb a minden nap nyomom 3-4 órát 800-900 ratingos lvl30 full legendás csapatokkal nyomuló gyerekeken kívül szinte senki.Ezért át mentem Pc lite verzióra,de ott is eléggé lassan ad be ellenfelet, ezért olyat hogy az 1-2 csillagos csapatommal megvárjam míg sorsol nekem egy hasonlót az kb idő gyilkosság.Pedig a sajnálatos események miatt abból most van bőven,mivel munka még egy ideig nem.lesz! Próbáltam "rávárni" egy ilyen ellenfélre,2x 10 percig pörgött a kereső a Pc-s verzióban,de senki.A pontrendszer természetesen a coin vevőket segíti,mivel ha vért izzadva egy hasonló tudású ellenfelet legyőzöl.egy 5x gyengébb csapattal.az utána való pontok amiket kapsz nevetségesen alacsonyak.Ezért is ösztönöznek mindenkit arra hogy a lehető legerősebb csapatával játsszon! Viszont 1-2 éve azbis bejött a játékba, hogy hiába van még a full fekete ball kereted, az éppen aktuálisan futó coinokért megvehető edzők és játékosok:mindig jó formában vannak, őket legend fokozaton irányítja az ai míg a tiédet örülsz ha top playeren.Ezeket bizonyos óraszám felett veszed észre,de mivel én rajongója vagyok a játéknak kb 2004 óta, nekem ez meg van sajnos néha más szabadidős tevékenység rovására!😀

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák