Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz csababarca #527 üzenetére

    Biztos vannak nálam okosabbak és tapasztaltabbak, de az alapja, hogy rengeteg meccset kell játszani az elején, illetve ha az ember nem akar pénzt költeni, ott vannak pl. azok a feladatok, hogy mittomén játssz le 150 ranked match-et. Nekem abból lett sok coinom az elején. Meg a gép ellen nyomni(ami még is csak könnyebb szerintem, pláne, hogy legalább nincs lagg véletlen se), abból is lehet akár GP-t szerezni. Illetve talán ez karácsony környéke miatt volt, de néha lehet(ett) ingyen nyitni jó játékosokat, pl. most volt ez a Maradona legutóbb.

    Mindenesetre nekem 2 hét alatt összejött egy vállalható csapat, most meg már nagyon ritkán nyitogatok, amúgy is kell a GP a hosszabbításokhoz. A Scoutok nagy részét meg bedarálom EXP-be, így megpróbálni feljebb húzni a játékosokat. Emellett kétszer előfordult, hogy lett még egy Keitám meg Van Dijkom, de meguntam, hogy esetleg pörgetek egy harmadikat, így beletettem az egyik Van Dijkot a másikba. :D Nálam kb. ennyi, s igen érdemes a What's on-ban is tolni.

Új hozzászólás Aktív témák