Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Toguro San #42 üzenetére

    Szerintem ne hallgass rájuk, mert én bár már Fifa 16 óta nem nyomtam karriert, de akkor totál irrealisztikus volt az átigazolási rendszer, hogy az akkor kipróbált PES Master League felüdülés volt mellette. Habár nekem ez a gameplay, ami ping-pong passing mentes sokkal jobban tetszik, mint pl. a 2016-os PES. Football Managert is játszottam sokat, nyilván egyrészt az sem reális, de a ML kb. a fifa és a FM között helyezkedett el. A ML többi része pedig nem igazán érdekel, játszod a meccseket meg igazolsz, fejlesztesz ha van mit és van pénzed kb. ennyi. Nekem ennyi az igényem. Viszont Fifával ellentétben sokkal realisztikusabb és nagyon kevés 2 egyforma meccs van. Egyébként az AI az első pár patchig szerezte 90%-ban szélről laposan beadva a labdát, már télen javították ezt elvileg, én sem tapasztalom mostanában...

    Szerintem teljesen jó a ML ilyen formában is, kicsit szigorúbbak lehetnének igazolásoknál, de nekem pl. nem hiányzik a 2020-ban bevezetésre kerülő sajtótájékoztató és riportok, FM-esedés. Majd meglátjuk, az eddig kiszivárgott infók alapján max röhögni lehet a kérdéseken, amiket a riporterek feltesznek, mondjuk sajnos mostanában ez sem áll messze a valóságtól :D

    Mit várok a 2020-tól? Sajnos az eddigi gameplay alapján a számomra 3 legnagyobb hibát nem javították. Az OP kapusokat, az össsze-vissza fújkáló bírókat és a védekező játékosok rossz reakcióit, pl. elindulnak sprintelni másik irányba, mint ahol a labda van, összeakadnk... Bár mondjuk ilyen tekintetben azért fejlődött a játék az elmúlt években. Szebb és több animáció lesz és újra lehet majd magas beadásból gólt szerezni, javul a labda fizikája is, bár az egyébkétn is eléggé scriptelt. Az arcok nagyon jók lesznek a licenszelt csapatoknál (eddig: Man Utd, Arsenal, Barca, Bayern, Juve), a stadionok is gyönyörűek, de az új kameraállás tetszik a legjobban. Elképesztő meccshangulatot tud varázsolni, ahogy jobban átlátod a pályát és a szurkolókat. Szenvedtem vele PC-n modokkal, hogy hasonló legyen a kamerállás, de inkább hagytam, mivel minden stadiont külön-külön be kellett állítani. Egyékbént is az utóbbi időben inkább PS-en játszottam, valahogy ott jobban megy, talán PC-s xbox one kontrollernél nagyobb az input lag, nem tudom.

    (#39) VinoRosso: Milyen pass support levelen játszol? 3-on kb. hasonló élményben lehet részed.

    (#43) Zoolee1976: Ja, a kommentátort kifelejtettem. Szurkolói hangokat pedig PC-n szerencsére lehet importálni. ML-ben már néha annyira zavart, hogy átállítottam a kommentátor nyelvét a nemetére, akivel éppen játszottam. Mostanában már csak VB, EB, BL, Libertadores Kupát nyomot hétvégén, valamiért így nem zavar az angol kommentátor. Szerintem nem kis gázsit kell odafizetni egy nevesebb komennetátornak, hogy felmondjon jó sok szöveget.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák