Új hozzászólás Aktív témák

• VinoRosso

veterán

válasz BaJaZo #523 üzenetére

Szeretem irányítani, csak a csalás teljesen tönkreteszi a játékélményt. Most pl kb tizedikre tudtam megcsinálni a 2100-as kihívást, a meccsek felén kiléptem, mert egytől-egyig 20-30 perc után 2 kapuralövésből 2 gólt kaptam mialatt ezen kívül momentuma nem volt az ellenfélnek, a másik felén meg végig vezettem aztán az utolsó 5 percben egyenlített vagy fordított az ellenfél. Nálam meg meccsenként 3 kapufa, meg 2 méterről üres kapura fölé fejelés, vagy szögletzászló...rohadt idegesítő.

A játék technikai részével semmi gond nincs, Isten ments, hogy megint teletűzdeljék mesterséges technikai hibákkal, világklasszis játékosok tudjanak már normálisan labdát kezelni meg egyérintőzni kiszorongatott helyzetekben is. Ha amatőr csapattal akarsz játszani válassz 1* -os csapatot, meg rakd manualra a pass supportot, garantálom, hogy a passzaid 70%-a az ellenfélhez fog menni. :DD Hogy ez neked miért jó azt nem tudom, de ha erre vágysz megoldható.