Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz TrueGooner #340 üzenetére

    Én ugyanazt érzem. Annyi, hogy felgyorsították az egészet. Most pl. zsinórba 5 meccsen nem nyertem. Vannak meccsek, amikor bármi történjen, te nem kapsz szabadrúgást. Néha ilyenekből kontráznak le. Máskor meg minden jól alakul, mindenki fut a üres területekre, nem össze-vissza a pályán a pozíciójukat elhagyva...

    Annyit változtattam, hogy long ball counterre állok át, ha vezetek mondjuk két góllal. Akkor mintha stabilabbnak érezném a védelmet... 5 nyeretlen meccs után így tudtam lehozni 2-0-lal.

    Illetve ami még plusz pont, hogy így 2022 nyár végére eljutottak oda, hogy végre pc-n nem szaggat be a játék a frissítés óta, már csak a settingsbe kellene normális felbontásokat eszközölni. :C

  • VinoRosso

    veterán

    válasz TrueGooner #340 üzenetére

    Miért kéne védekeznie a felszabadításnál? Simán csak pixán kellene rúgnia a labdát. Ha matchupot nyomnék akkor csinálnának szerelési kísérletet, de én csak lövést nyomtam. Előtte egyébként 3 játékossal a nyakán tört be a szögletzászló mellől, akkor matchup+ shoulder badge+tacklet nyomtam de hiába, ezért nyomtam csak kirúgást miután betört a 16-osra. Ez normál estben egy instant mozdulat, de itt képtelenek voltak végrehajtani.
    Nem szúrja ki a szemed, hogy Leva lepattanó lövése pont Modric lábán landol, aki kap egyet hátulról amitől a földre kerül, majd a földön kap egy akkora gyomrost amitől egy elefánt is kifekszik, és hirtelen mitha mi se történt volna felpattan és simán félrelöki a nála 2 fejjel magasabb meg 20 kilóval nehezebbb 90-es kontakttal rendelkező Rüdigert? Normál esetben ha egy pökéstől földre kerül egy játékosod akkor másodpercekig irányítani sem tudod, itt meg god módban ment előre mint a terminátor, mintha kb 1000-es balance-a lenne. Ha ez neked nem furcsa akkor mi nagyon nem ugyanazt a mozit nézzük

Új hozzászólás Aktív témák