Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    Megértem mind a kettőtök csalódottságát. Én csak 2 éve PES-ezem igazán, nem vagyok veterán. De az álláspontom az, hogy ráérek akkor szomorkodni ha ténylegesem sz*r a produktum.

    Én a Pre-Order offert sem látom ennyire ellenszenvesnek. Mindenki kipróbálhatja a játékmenetet, a szervereket, és ha tetszik Neki, akkor költhet egy erősebb kezdéshez

    Bizakodom benne, hogy jó lesz, és igyekszem figyelmen kívül hagyni ezeket a negatív dolgokat, mint például a rossz marketing, vagy az olyan apróságokat, hogy a trailerben csúnya volt a fű szerkezete. Mert biztos vagyok benne, hogy például utóbbit rendbe teszik a kezdésre, még is a kommentek 80%-a ezen idegeskedett. Max nagyot fogok koppanni, de vannak dolgok amik elképzelhetetlennek tűnnek, és a 2D-s fű konzolon egy olyan dolog.

    Már nincs sok, bírjuk ki ezt a 2 hetet agybaj nélkül, aztá együtt sírunk vagy nevetünk úgy is. 😀

    Szerk.: A FIFA játékmenetéből láttunk videót, de mit értek Vele? Ránézésre 98%-ban a Fifa 21-et látom. Ha pedig kiszeretnéd próbálni? Fizess az EA Accesért. Nem adnak ki demót, mert ott az EA Acces. Ez milyen mentalitás már? Elő kell fizetni, hogy kipróbálhasd, aztán ha nem tetszik ez van, de legalább lehúztak 1-2 ezerrel, jobban jártak mintha demóztunk volna... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák