Új hozzászólás Aktív témák

  • everest140

    tag

    válasz VinoRosso #478 üzenetére

    Én pont a csaló script miatt jöttem át a FIFA-tól a PES-hez, mert amit ott az EA tolt le minden évben az ember torkán az már nekem sok volt és azt mondtam ennyi volt.
    Nyilván azokat pusholta a játék előre meccsen, akik sokat költöttek rá, aki keveset ott meg 2 egyenes passzt nem tudott a játékos csinálni. Érdekes offline módban nem volt ilyen probléma sose ott nem fojtotta le a script a csapatom. Nem is mindig a DR-be, ez inkább WL-ben volt erősen feltűnő jelenség.

    Nagyon nem örülnék neki, ha ez a játék is elkezdene elfifásodni és itt is hasonlóan előjönne a csaló script amikor coin a tét vagy feljutás és netán a költekezéseinket is figyelembe veszi kinél mennyi legyen a pusholás. Nyilván azért van benne, hogy aki kevésbé tapasztalt nála is legyen win már a legelején is, ne hagyja ott a játékot egyből, így nagyobb eséllyel marad és fog fizetni is. Pont ezért játszom ezzel a játékkal a megjelenés napjától mert itt nem volt ez a jelenség. Vagyis reméljük nincs olyan szinten még és bízom benne nem viszik túlzásba. Nem kell mindent a fifától átvenniük főleg nem ezt a dolgot. Inkább semmit ne vegyenek át, mert a játékmenet, animációk, mozgás, labdavezetés sokkal élethűbb szimulátorosabb és ez jó irány, ne csesszék el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák