Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz grizlisandor #7029 üzenetére

    pedig jo az all random (meg a tobbi "moka" jatekmod, ha masra nem is, arra biztosan, hogy megismerjen az ember minden host valamennyire (ha annyira nem is, hogy tudjon vele hatekonyan jatszasni, legalabb annyira, hogy tudja mire kepes, ha szembekerul vele)

    LnB:
    ez a micro egeszen mas, mint a wow-os macro
    legalabbis ha jol sejtem, akkor a kisebb script-eket erted macro alatt
    itt pedig a kozgazbol ismerheto micro- es macromanagement kifejezesekrol van szo
    a micro az egyseg kezelese, minden lepesenek iranyitasa, a macro pedig a teljes map es az azon torteno esemenyek atlatasa, iranyitasa
    akik igazan micro-s hozoknek szamitanak, azok druid, chen, enchantress, visage, ahol egyszerre tobb egyseget kell iranyitanod, igy sokkal nagyobb odafigyelest es pontossagot, es mindenekelott kontrollt igenyelnek

    itemeknel pedig azt tartsd szem elottm, hogy a maci nem kap az attribute-ok alapjan semmilyen bonuszt, igy pl a sange +16 str-je is megy a kukaba, igy ez egy floslegesen draga item szamara
    en amugy amondo vagyok, hogy amig nem tudja az ember, hogy mi miert jobb valasztas, mint amit a valve guide-ja alapbol felajanl, addig maradjon azoknal (raadasul mintha kulon ajanlana item-et a druid-nak es kulon a macinak)

    [ Módosította: CoolMan ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz grizlisandor #7029 üzenetére

    De így nem fejlődnék semmit, és nagyon fontos, hogy ismerd az ellenfeledet is. Az, hogy tudd ő milyen képességekkel támadhat ellened. All picket nem is játszom, felesleges a sok Huskar, Riki, Drow stb pickelő ellen.

    (#7030) rt06 Akkor igazából ez a micro ez skill kérdése. Na nekem ez nincs jelenleg. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák