Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz mpo #48908 üzenetére

    Hát nem tudom te mit néztél, de én msot néztem a téli olimpiai megnyitót, megszakítás nem votl benne, nem hogy reklám...

    De biztos, két külön stream-et láttunk... :DD (szarkazmus)

    "a világklasszisokat meg nem láttam."

    Most őszintén, az a baj, hogy egy közszolgálati csatorna, a magyar csapatot mutatja? Jó hogy nem máz Nemlétező ország xyz sportolóját fogják mutogatni... tiszta röhej a felvetés is...

    Más részt nyáron amikor az olimpia volt, pl úgy volt, hogy az m4-en mutatták a hazait, és m5-őn pedig a többit...

    De hát aki szerint szar minden csatorna... (ott már nem biztos, hogy csak a csatornával van gond).

    eurosportot 1 kezemen meg tudom nézni mennyit néztem, max ameddig a beállítással szarakodtam, mert olyan frekvencián van.

    Ami engem érdekel olimpia, f1 az megy az m4-en is, és nekem megfelel... (amúgy sem érdekelnek nagyon a versenyek, inkább a megnyitó... nem mintha ettől a versenyek kevésbé érdekesek lennének, csak azt kevésbé van idő kedv stb.)

    "Mielőtt azt hinnéd, hogy sportbuzi vagyok, hát nem, fociból is csak BL módjával és Barcelona, tenisz és snooker, ha klasszisok játsszák."
    hm, szóval min 4-5 műfaj... aha :D

    Én ebből kb egyet sem nézek, focit alkalmi jelleggel vb, eb, esetleg 1-1 megy, de az is éves szinte 1-2 kb...

    Ehhez viszonyítva, hát mondhatjuk, hogy van fan vagy minden joggal... (eb/vb sem az összes mecs inkább a vége felé pár), ahogy f1-nél sem, sőt jó pár éve egyéb elfoglaltság miatt is, jó ha 1-1 futamot megnézek, látok... nem is köt már annyira le.

    "A nyugalmam és a szabadidőm többet ér,"

    Aha, mintha más csatornán, nem mennének hírek... meg pont az a pár perc fog hiányozni... értem én...

    "Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy az álhíreket, meg a hazudozást észrevegyem,"

    Most mondhatnám, hogy a kor nem számít, mert ismerek ilyen, és olyan embert is... Ebből következik, hogy nem biztos, hogy amiről szentül hiszed, hogy úgy van, az úgy is van/volt... De mindenki saját bőrén tapasztalja meg... ezért volt pl hatalmas fordulat Ausztriában, ezért nincs vagy fél éve kormánya Németországnak stb...

    De persze biztos jól meg tudod ítélni a dolgokat :) Hajrá :)

Új hozzászólás Aktív témák