Új hozzászólás Aktív témák

  • jovás

    aktív tag

    válasz garga01 #68548 üzenetére

    Tisztelt garga01 meg a többiek, akik Lackooo84 fórumtársat b@szogatják!

    Azok a hibák, sőt, sokkal több is megvan nálam is amióta átállás volt (április 18). Az F-1 ben a fekete kockásodás már tavaly május óta megvan, amióta a királyi csatornák némelyikét már akkor levették 4 megára, a sok panasz után az M4-et felpumpálták picit 5 mega fölé, de a kockásodás maradt. Egy darabig még a felbontást is levették 1440x1080-ra. Akinek jó a szeme, az látja milyen f*s lett a minősége a HD csatornáknak. Rá lehet keresni a nevemre, tettem fel pár "minőségi" képet régebben. :W

    Az SD-ket nem nézem, de az 1,2 mega magáért beszél, még akkor is, ha ott tényleg korszerűbb lett a sugárzás (mpeg helyett H.264).

    Amiről kevesebb szó esik, az a hangminőség romlás, a RTL 3 hangsávot ad, az elsődleges maradt 256 kbps, viszont a másik kettő 96 kbps, visszasírom a sokol rádiót. :W
    A TV2-nél pont ugyanez a helyzet. :((
    Az M4 Sport-nál is 3 hangsáv, az első maradt a 384 kbps, a 2. 160 kbps, a 3. pedig 96 kbps, agyf@sz!!! :W A többinél ahol van másodlagos hangsáv ott is max. 128 kbps. :((

    A rendszerünkről meg annyit, hogy 2 külön előfizetés van nálunk, mindkettőnek saját modem, router, több TV is van rajtuk, 1-1 gép csücsül a végükön, bennük 2-2 TV tunerrel, és mindegyiken tapasztalhatóak a problémák!!! Szóval nem egyedi hibák ezek.
    Eddig a Digiről archiváltam a magam részére a nekem tetsző műsorokat, főleg a sport adásokat (F-1, MotoGP stb...) de tavaly óta már a Voda is bent van nálunk, és ott egyenlőre még tökéletes a kép-, és hangminőség.
    Ahogy én érzem nem ami számunkra tökéletesnek mondható változás lesz az összeolvadás után (Digi net + Voda TV), hanem fordítva (Voda net + Digi iptv).

Új hozzászólás Aktív témák