Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz Flashget #30024 üzenetére

    dehogy nem! digis user, digis userrel tud 0Ft-ért annyit beszélni amíg ki nem szárad a torkuk
    ez rendben van, de most pl. UPC-nél csomagban (talán Telefon Silver?) jelenleg havi kb. 3000 ft-ért este 7 és reggel 7 között bármely belföldi vezetékes számot ingyen hívhatok, hasonló akciót kerestem a DIGI-nél, erre írtam, hogy ilyen jellegű nincsen, de mint írtam, végülis mindegy is, mert 500 percnél többet nem nagyon fogunk majd beszélni egy hónapban, és az is ~3000 ft lesz

    diginél nincs olyan, hogy analóg csomag
    de van, az online megrendelőn így, "analóg kábelTV"-ként tüntetik fel, ha nem kérsz STB-t vagy CI kártyát, és amint kiválasztod a két eszköz közül valamelyiket, "digitális kábelTV"-vé változik a megnevezése, tehát én is ezért írtam, mert ez náluk a hivatalos megnevezése
    de a lényeg, hogy megerősítettetek abban (ami régebbről derengett, mikor anno még utánanéztem ennek, de nem tudtam, hogy még mindig így van-e), hogy analóg kábelTV csomag rendelése esetén a DVB-C tuneres TV-vel a kódolatlan digitális adások is jönni fognak - értelemszerűen automata hangolásnál csak a DVB-C tunert fogom végigscanneltetni, hogy az analóg adásokat eleve el se tárolja

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák