Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz AtHoS #6204 üzenetére

    Az, hogy te kire nem szólsz rá, az a te dolgod. Nem én keltem bal lábbal, hanem te, ha ilyen dolgokat ilyen stílusban képes vagy beírni, és a végén mégsem törlöd ki. Keresd magadban a hibát, és képzeld magad elé a klasszikus viccet:
    Mennyi?
    30!
    Mi harminc?
    Miért, mi mennyi?
    Nem gáz hogy válaszolsz egy olyan kérdésre, amit nem értesz?

    Ja, értem, és akkor te a 20 másodpercenként 2 szavas hozzászólást írókhoz közelinek érzed magad, aki valójában olyan, hogy rászólható lenne, de ne szóljunk rá, hadd írjon mindenféle baromságokat. Na ez lehet, hogy a te világod, de az enyém biztos nem. Ha neked megfelel így, csináld így. Az meg hogy valamit továbbra sem értesz, megint csak legyen a te bajod.. :DDD

    Szerk:
    Milyen patch kábel? :F Router és gép közé nem patch kábel kell, ha jól tudom.. ezzel meg megint csak azt támasztod alá, hogy jól tettem, hogy szóltam. Ez is baromság volt... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz AtHoS #6204 üzenetére

    És akkor legyen itt egy másik hsz külön, amiben mint kívülálló írom le a véleményemet:
    Szóval valóban a kétféle kábelfajtát így nevezik, és valóban a patch gép és másik eszköz, a crosslink pedig gép gép közé jó.
    Egyébként meg valahogy egy kicsit jogosnak érezem, hogy szóltam, (bár egyáltalán nem törekedtem a kioktatásra) mert a hsz-odban félinfó volt, és az is rossz.. :DDD
    Te is, de főleg mások is hülyén érezhetik magukat, ha 5-10 ilyen "valamin" kell átverekedjék magukat, mire valóban érdemi infót kapnak. Szerintem alapból rossz irány nem csak itt, de az életben is, hogy visszakérdezés nélkül "dobunk" egy választ valamire, ami ugye kiderül, hogy rossz válasz. Ha van alternatíva, inkább később, de egy korrekt, kerek, megindokolt, ténnyel alátámasztott és helyes válasz legyen. Mordok kolléga volt ilyen, hogy a kérdésre nem tudta a választ, erre beírta, hogy ő nem tudja, de majd jön valaki, aki elmondja.. Neki elmondtam itt is, meg msn-en is (ismerjük egymást) hogy azért mégsem így kellene csinálni, bár ő 15 éves, neki még joga van nem a legjobb megoldást választani.. Ha ezt nézed, hsz-t gyűjtögetni, őstagnak lenni így is lehet, na de van értelme? :DDD
    És akkor visszakérdezek, szerinted a 6ezer hsz-ból menyit lehetne törölni ami sem érdemi infót, sem a témához szorosan kapcsolódó dolgot nem tartalmaz? Vagy inkább úgy kérdezzem, mennyi maradna? :DDD

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák