Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskutya

    veterán

    válasz D600 #3713 üzenetére

    bazze az ugyfelesekrol ne is beszeljunk az oktoberi szamlank elkavarodott es nem vettuk eszre hogy nem fizettuk be mult het csutortokon bekapcsolom a tvt nincs adas hivom oket hogy mi a picsa van akkor mondjak hogy tartozas mondom fasza se felszolitas se semmi.. kerdezem tole hogy mivel nincs meg a szamla hogy fizessem be. lediktal 1 szamlaszamot azt mondta arra. penteken nem volt idom ezert hetfon utaltam el lovet hazajovok delutan mi fogad 1+ szamla a felszolitassal.... gondoltam magamba fasza mivel a bankba fel orat vartam mire utalni tudtam de errol nem szolt az ugyfelszolgalatos hogy kapok + csekket amire befizethetem... mind1 hivom oket hogy atkuldenem emailben az utalasrol a bizonylatot kapcsoljak mar vissza a szolgaltatast erre a valasz azt nem lehet 3-5 nap mire lekonyvelik :F mondom mind1 nem erdekel kibirom tv nelkul azert ma csak felhivtam oket hogy hetfotol sikerult 1 elkonyvelni a befizetesemet erre mi a valasz hogy csak akkor kapcsoljak vissza ha mar a februarit is befizetem mert meg azt nem latjak............. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa megkerdeztem tole hogy ott fogyatekosok dolgoznak mert ezt nekem senki nem mondta az elozo 3 ugyintezobol 1 se hogy erre figyeljek oda. holnap megyek befizetem kivancsi vagyok a folytatasra de remelem ezeket a napokat nem kell kifizetnem....

    ja ezt el is felejtettem en arra is rakerdeztem hogy a +csekket miert a kikotes utan es miert nem elotte kuldik hogy az embernek legyen meg ideje befizetni na erre nem tudtak valaszolni.

    hmm...

Új hozzászólás Aktív témák