Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    válasz Predator2 #17648 üzenetére

    Csak én nem értem miért kell a beltérit kikapcsolni?
    3 beltéri van nálam, egyik sincs soha kikapcsolva, max áramszünetkor újraindul. Ha meg észreveszem, hogy hiányzik egy csatorna, akkor esetleg vagy egy újrakeresést csinálok, vagy gyári visszaállítást.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Predator2 #17648 üzenetére

    Igen, 2db kaon1000HD működik nálunk. Mindkettő csak kikapcsoláskor frissíti a csatikat, ilyenkor auto az 1-es csatornával indul utána

    Nem tudom mit művel kikapcsoláskor, ugyanis anno mikor Kaon-okra lett lecserélve a korábbi kétkártyás Hunyadi, akkor bekapcsoláskor majd 1 perc kellett mire képet dobott a TV-re. Pár éve egy FW frissítés után ez az idő kb. 2 másodpercre csökkent -> ergo tuti nem kapcsol ki, valami alvó módba válthat ilyenkor.
    De ezt meg is nézheted, ha áramtalanítod és onnan kapcsolod be mennyi idő múlva lesz kép a TV-n

    A kikapcsolás funkció aktiválásakor gondolom lefut egy rutin ami ellenőrzi van-e változás a beltérin lévő adatokhoz képest és ha észlel változást, akkor frissít.

    De mondom évek óta nem találkoztam "bekapcsolt" állapotban történő frissítéssel (de lehet ám, hogy sosem, mert valahogy nincs ilyen az emlékeimben). Kikapcsoláskor, mikor frissít villog a piros ledecske

    Hőfokokat nem vizslattam sosem, ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom

    Szerk.

    Egyébként nálad a Kaon elejébe vagy a hátuljába kell a kártyát dugni? Ami nálunk van annak az elején van a kártyanyílás

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák