Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Sziasztok!

    Betelefonáltam, és 10 perc múlva már élt minden csatornám! jipiiiiiiiiiiiiiii!!! :D
    Van végre sok sok sok csatornám, és tök frankók!
    Egy kicsit ugyan homályosabb a kép, meg fehérebb, mint az antennán ami jön, de ezt a Tv-n utánna tudtam állitani (fényerő és kontraszt).

    Van néhány kérdésem! Humax beltérim van.

    1. A távirányitón van ilyen gomb, hogy guide. Ez egy programfüzetbe dob bele. A prospektus szerint itt szépen időcsikokon látNÁM, hogy milyen müsorok következnek, és még előjegyezni is tudok, hogy mondjuk 21.30kor váltson át a spektrumra, mer ott kezdödik a kis tavinyüsznyüszök párzásáról egy film. Csakhogy én mikor belépek ebbe a guidéba, akkor az össze csatornánál hót üres a táblázat, mintha nemlenne müsor. Nálatok is igy van? Pedig ez frankó funkció lenne...

    2. Teletext. Nem jön sem a TV2-n, sem RTLklubbon, de sztem más csatornán sem. Ez normális? Ha a guide sem megy meg a teletext sem, honnan tudom a müsort? (tv újság?)

    3. A travel chanel és még néhány nekem 2 nyelven beszél eccerre. MAgyar plusz angol például. Kb egyforma hangerön. Rendkivül élvezetes. És hiába állitom a nyelvet magyarra, akkoris ez van. Ha leveszem angolra, akkor eltünik a magyar.

    Hirtelen ennyit :) Köszi! :R

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák