Új hozzászólás Aktív témák

  • mogyesz

    aktív tag

    válasz Crizal #2290 üzenetére

    Szerintem arról, hogy korábban neki is volt DigiTV-je, de nem jött be. Nem volt szerencséje az eszközökkel, a szerelővel, és az ügyfélszolglattal sem. Így csupa negatív vélemény / tapasztalat alakult ki benne. (Topic korábbi része.)

    Próbál mást is meggyőzni, nehogy úgy járjanak, mint Ő.

    Az, hogy ezt milyen stílusban teszi, nem tisztem megítélni, de aki Rick4 más topicocban tett hozzászólásait is olvasta már, Ő ilyen. :) (És ezt nem feltétlenül negatív értelemben mondom. Ilyen a stílusa.)

    Sajnos, ami mindenütt jelen van, általában egy adott témával kapcsolatban - ez nem feltétlenül kell műholdas legyen, legyen bármilyen - az emberek 98%-a nem azt írja le, hogy hú de frankó, hú de jó, hú de szuper, hanem csak a negatív véleményt, kérdést, kérést, és kritikát. Valahogy a jó oldala mindíg lemarad...

    Így az itt hozzászólók véleménye sem reprezentatív, hiszen az emberek túlnyomó többsége csak akkor ír, ha valami gondja, problémája, panasza van. Ezen fórumok alapján nem igazán lehet eldönteni, hogy egy adott szolgáltatás jó-e vagy rossz, hiszen mint korábban írtam: kérés/kérdés/panasz/kritika...

Új hozzászólás Aktív témák