Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Bandus99 #2063 üzenetére

    csak gondolkodtam a UPC-n, de a ''digitális technika'' ott sincs mindig azon a szinten, amit én szeretnék, hogy bekapcsolom a tévét, és nézem a műsort. a net miatt megmaradt a t-kábelem, visszatetettem a 3as csomagomat. ennyi. egyébként a digire azért vagyok zabos, mert anno írtam, hogy a szerelő kifizettetett velem egy fejet és egy tükröt, mivel szerinte a digi nem tudott adni, pedig én igényt tartottam volna rá. írtam is levelet a diginek, miután az ügyfélszolgálaton azt mondta egy hölgy, hogy olyan nincs, hogy a digi nem ad fejet és tükröt. lekezelő válasz jött, annak ellenére, hogy a szerelésről és a megvásárolt fejről+ tükörről szóló számla másolatával együtt elküldtem egy levelet, leírtam nekik hogy, leszereltem a jogos tulajdonomat képező fejet és tükröt, várom az övékét, hogy meg tudják kezdeni nálam a szolgáltatást, nem beszélve arról, hogy így a 95%os rendelkezésre állást sem tudják teljesíteni. holnap fognak egy újabb levelet kapni, már beszéltem a jogászommal is. nem kapom fel a vizet, semmi sértőt nem írtál, de azt gondolom, ha egy szolgáltató cég így áll az előfizetőihez, ( műsorszolgáltatásilag, és ügyfélszolgálatilag egyaránt) nem tudom, mennyire fogja vinni. Szóval van bennem tüske, az tény, de gondolj csak bele, ha nem lett volna digim, az előző hozzászólásaim csupán vélemények lehettek volna, így azonban tényekkel is alá van támasztva. Ellenben azt mondom, ha valaki ennyi pénzért megelégszik ezzel, hát örülök neki, nekem inkább más számít, mint az ár.. :D

    sosem mondtam, hogy lépd át, amit írok, sőt, hülyén nézne ki, ha tudnám, átléped, így feleslegesen írom. de ha egy hozzászólásomat olvasva valaki leendő ügyfélként kissé jobban körüljárja a digis kérdést, és alaposabban megismerve dönt, már elértem a célomat. azért vagyunk, hogy megbeszéljük ezt a dolgot. nekem ez a véleményem, másnak más, emiatt nem fogunk összeveszni.. ;)

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák