Új hozzászólás Aktív témák

  • bozso073

    tag

    válasz bozso073 #11362 üzenetére

    Valaki erre? (kiegészítésképpen: a beltéri a vinyót NTFS-ről EXT3-ra formázta le):

    "Felvétellel kapcsolatban. Egy külső vinyó (500 GB 3,5" saját táppal, USB3.0) van csatlakoztatva a beltérire. Mivel egyéb elfoglaltságok miatt nem tudtam nézni a VB meccseket élőben, gondoltan, beállítom a 18:00-ás, a 21:00-ás és a 00:00-ás meccseket felvételre. A műsorújságból kiválasztottam mind a hármat M1 HD csatornán (persze az M1 HD tartalma a műsorújságban nem jelenik meg, de az M1 SD-nél megnéztem, melyik meccs mikor kezdődik) és az előjegyzésben beállítottam mind a három meccset felvételre. Másnap megnéztem, hogy minden rendben megtörtént-e, de sajnos csak 4 órányi tartalmat vett fel a beltéri (ennyire volt ugyanis állítva - ez a max beállítható időtartam a menüben). Hogyan lehet megoldani, hogy több, különböző időpontban történő adás is rögzítésre kerüljön? Azt tudom, hogy a direkt felvétellel is elindíthatnám a 18:00-ás meccskor a felvételt, de nem próbáltam, hogy ekkor is leáll-e 4 óra után. Persze ilyenkor a sallangot (reklám, stb. ami a két meccs között van) is felveszi, de ha tovább megy 4 óránál, akkor nem probléma, a vinyón van elég hely. A másik lehetőség, hogy beállítom a menüben a kezdő és a befejező időpontot, de ekkor is csak 4 óra a max felvételi idő?"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák