Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz $mith #5480 üzenetére

    10 évvel ezelőtt pont nekromantával vittem végig, tehát vele semmiképpen nem kezdek. Meg igazából még a hétvégéig van lehetőségem egyáltalán nyüstölni, addigra kellene befejezni mind az öt fejezetet, aztán nem fogok tudni visszaülni elé...

    A tömeg körbevesz esetet úgy kell érteni, hogy:

    A. 70%-ban úgy kerülök be középre, hogy bal gombra lőnie kellene egy nagy villámot a csajnak, de nem, az a hülye megindul a szörnyek közé és mire kijönnék vagy halott, vagy kijövök és addigra hal meg. Ilyen lightning enhanced dögöknél ez gyors és biztos halált jelent, mérgezőknél még egy képernyőt fut, mire meghal. Ez a legidegesítőbb, pedig ha jól tudom Ctrl-al le kellene cövekelnie, de nem, ez a spiné csak odafut megnézni közelről, amit nem kellene... biztos szemüveges vagy nem tudom.

    B. 20%-ban az én hülyeségem, hogy még nem konfiguráltam be, hogy space-re healing potion, mivel sacred és dungeon siege-ből ott lenne az azonnali ivászat... és nem egyszer előfordult, hogy először space-re csaptam (semmi), erre az 1-re (ott volt a mana ital...), és mire megtaláltam, hogy most éppen hova raktam a healing potit, addigra press ESC. Illetve nagyon tartalékolom a lila lötyiket, valószínűleg feleslegesen, mivel gyakorlatilag nem tudok tárgyat felvenni, annyi poti van nálam. Csak az van nálam...

    C. 10%-ban meg simán körbevesznek, odafut valami extra fast monszta, megüt de csúnyán, rezzenéstelen arccal és nincs idő sem elfutni, sem semmire, csak ellövök pár villámot, de az ugye kevés a vidám fiúk ellen és már le is ütöttek. Erre az esetre lenne jó a cold nova, azaz a jól szervezett direkt pánikszerű szerteszét futás előszele. Vagy hátszele. Mindegy, legalább méltóságteljesen el tudnék futni messzire.

    Volt egy két lightning resistant kisboss is, de az teljesen rendben van, azzal számoltam, hogy minden ellen nem lesz jó egyféle varázslat.

    Kérdés, a varázslómat hányszor tudom átképezni? Mert akkor kipróbálnám mindhárom ágat...

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák