Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz c4-eXp #374 üzenetére

    ezt hol írják?

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • sumdudum

    tag

    válasz c4-eXp #374 üzenetére

    hát új accountal se nem megy... ezt már reggel próbáltam...:(( de a jó az egészbe hogy haver egyik haverjának van szintén eredeti Diablo2+LOD és megadta a cd kulcsát ingyéé mer nincs nete, most már csak holnap visszakell kérnem a cédét mer ma elsöröztem az időt..:(( :)hát én valahogy éreztem hogy az uj pecss az eddigi csalók kiszúrására szolgált és énis kétkedve fogadtam ezt az easy map-at mer nagyon diablos volt a háttér nekem, de hát a fanatikusok azért elég elképesztő oldalakat tudnak csinálni szóval lehet hogy az ő kezük is benne volt de mondom nagy a valószínűsége hogy igen mivel így ujjabb bevételhez jutnak és azt sem hiszem hogy valamelyik fanatikus nem egy programozó lenne aki átnem nézte volna a forráskódot hogy mit is csinál...:) amugy nem igazán zavar hogy tiltottak mert tisztában voltam a következményekkel hát így jártam... hát ez van de mondom van uj cd kulcs ingyéé ugyhogy örülök..:) mellesleg télleg 3000forint amit egy hétvégi berugásból kitok fizetni; monjuk a CDgalaxisban 4rugó de az is egy bliccelő hely ott vettem énis és akció volt erre a diablo+LODra elméletileg a reklám szerint 3rugó volt de mikor tesóm megjelent mer nem volt időm megvenni akor simán 4rugót kellett csengetni holott még egy hétig akcijó volt, az volt a gáz hogy nem világosítottam fel az akcijóra mivel hogy ő jogot tanult és simán elintézte volna ezta helyzetet talán még ingyér megkaptam volna a cédét..:) ezen a nyáron majdnem ott dolgoztam csak kihagytam pár fontos végzettséget amit bekellett volnaírnom(korán reggel volt..)...:)

    Kowalsky#2903

Új hozzászólás Aktív témák